Sol Reklam

15/1000 play.projects.gg Elmas Sunucu Emek 1.20.4 Türk Survival Sunucu - IP: PLAY.PROJECTS.GG - GAIA - [Anti Xray/Kanlı Ay/Mevsimler/Arkeoloji/Kuşatma/Turf/Kış Tüccarı/Unvanlar ve dahası!]

Konu, 14 Ocak 2025 01:55 tarihine kadar sabit.

CombatJaguar

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
185
Yer
Antalya
Son sürüm desteklemesi beni mutlu etti onun dışında sunucunuz güzele benziyor ayrıca tasarımlar beni benden aldı yapanın ellerine sağlık. İyi forumlar dilerim.

Anhimidae

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
2.010
Minecraft
DueBarrell
Türkiye standartlarının çok üstünde

Furkan17gg

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

murasaki2

Elmaslar
9
Puanlar
13.270
Yer
Türkiye
Minecraft
Murasaki0999
Konu tasarımına cidden bayıldım uzun zamandır ilk defa Minecraft sunucusuna giriyorum. Şuan saat 03:37 sunucuyu ufak bir denemek istiyorum o yüzden gireceğim oyuncu sayısı 40 üzeri olması bu saatte bile güzel sabah kaç aktif oyuncu var bilmiyorum ama bakalım nasılmış.

Furkan17gg

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

murasaki2

Elmaslar
9
Puanlar
13.270
Yer
Türkiye
Minecraft
Murasaki0999
Konu tasarımına cidden bayıldım uzun zamandır ilk defa Minecraft sunucusuna giriyorum. Şuan saat 03:37 sunucuyu ufak bir denemek istiyorum o yüzden gireceğim oyuncu sayısı 40 üzeri olması bu saatte bile güzel sabah kaç aktif oyuncu var bilmiyorum ama bakalım nasılmış.
Evet yaklaşık 15dk önce sunucuya girdim ve kitapçık sayesinde güzelce çadırımı ve alanımı oluşturdum biraz incelediğimde hastalık ve benzeri olayların yaşanabileceği fonksiyonlar varmış. Oyunun detaylı olması cidden hoşuma gitti. Cidden hoşuma giden nadir sunucular listesine girdi kafamda.

Edin Dzeco

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
Elmaslar
14
Puanlar
420
Yer
Türkiye
Tanıtım konusunda tarih olarak 2018 yazıyor ve o zamandan bu yana çok iyi geliştirmeler yapmışsınız. Diğer sunuculara nazaran bir hayli emek verilmiş bir sunucu. Haritaların canlığı ve tarzı da dikkatimi çekmedi değil. Oyuna girdiğimde bir Türk sunucusunda değil de yabancı bir sunucuda oynamış gibi hissettim çünkü böyle bir Türk sunucusunda ilk defa oynama fırsatım oldu. Beni üzen tek konu ise bu kadar iyi bir sunucu olmanıza rağmen klasik ve basit sunuculara göre çok daha az oyuncunuz olması...

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı