EMEK SKYBLOCK'UN EN İYİSİ BURADA! +200 AKTİF OYUNCU - AYLIK 10.000 YENİ OYUNCU - LAGSIZ SUNUCU 0 LAG GARANTİSİ KALİTELİ SUNUCU

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
2.002
Puanlar
2.440
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
80864

Play.RoyalCraftTR.com / Oyna.RoyalCraftTR.com

71151

[- Royal Craft Sunucu Tanıtımı -]

Kaliteyi Hissetmek İçin Hemen Aramıza Katıl!
Play.RoyalCraftTR.Com

71149

Sunucuda oyun oynarken keyif almanız için geliştirilmiştir.

Royal Geri Dönüşüm
Ürettiğiniz eşyaları geri dönüştürmek istemez misiniz? veya yaptığınız bir eşyayı dönüştürüp ham maddesini elde ederek başka bir ürün yapmak size bu olanağı sunuyoruz!

71102
71103
71104
71105

Balık Tutma Yarışması
Hergün günde belirli saatlerde yapılan bu etkinliğimizde oltanızı kapıp balık tutabilirsiniz! Tuttuğunuz balıklar özeldir en uzun balığı tut ve 1.olup büyük ödülü kap!

71106

Bu eğlenceli yarışma ile hem balık tutabilir hemde para kazanabilirsiniz!

71107

Sıralamanızı görmek için /mf top yazabilirsiniz!

71108

Royal Uçuş Belgesi
Skyblock sunucusunda olmazsa olmaz özelliklerden bir tanesi bazen yükseklere uçmamız gerekir bunu sağlamak için parayla /fly satmıyoruz onun yerine sizler kendiniz uçma hakkı elde edebiliyorsunuz!
Bu Belge Sizin 1 Dakika Uçmanızı Sağlar!

71119

Kırıktaş kasarak elde edebilirsiniz sağ tıklarsanız sizi uçurur.

Stacklenen Moblar - Royal Mob
Sadece eşyalar mı stackelniyor sanıyorsun moblarda stackleniyor!
Stacklenen moblar sizlere büyük bir avantaj sağlıyor hem az yer kaplıyor hem de tek seferde ölüyor!

Paranızı banknot yapma ve XP Şişeleyip Saklama
Paranızı banknot haline getirebilirsiniz.
Xplerinizi şişeleyip saklıyabilir ticaretini yapabilirsiniz!

71131
71132

Otomatik Rehber
Oyuncuların ihtiyacını karşılayabilmek ve rehberlerin işini kolaylaştırabilmek için otomatik rehberimiz bulunmakta!

71143
71144

71145
71146

Envoy Sistemi
4 Saatte bir otomatik bir şekilde başlıyan etkinliğimizde 100 adet kutu düşer bu kutuları açarak ödüller kazanabilirsiniz.

71136
71137
71139

Hızlı Çalışma Masası
Bir eşyayı üretirken nasıl yapıldığını unuttunuz mu veya uğraşmak istemiyor musunuz? sizi bu durumdan da kurtarıyoruz.

71142

Takas Sistemi
Güvenilir bir şekilde takas yapabilirsiniz!

71130

ve fazlası sizlerle!

71148

71150

Ekler

Son düzenleme:

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
2.002
Puanlar
2.440
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Son düzenleme:

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Normal Editör
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.539
Puanlar
6.840
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Gerçekten efsane bir sunucu gecenin 2-3 gibi vakitlerinde 40-50 aktifliği var. Ayrıca sunucu sahibi tasarımlar için çok uğraşıyor. Bu arada ülkemizde sayılı Emek Skyblock sunucularından birisidir. Belki de tek Emek Skyblock sunucusu bile olabilir. Sunucunun kalitesini cidden tartışmaya gerek yok.

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
2.002
Puanlar
2.440
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Konu tasarımı cok basit mapler ortalamanın altında çok az bilgi ve ayrıntı görsel var
Haritayı büyük bir mimar yaptı ortalamanın altında mı gerçekten sana şöyle diyim öğrencisi Türkiye'de hub sunucularda mimar sen düşün çok özen göstermedi ama acele olduğundan böyle birşey yaptı normalde daha büyüktü harita yedek almadığım için silindi bir kısmını kurtarabildim konu tasarımınıda en azından herkes gibi hosting destekli almadım kendi çapımda birşeyler yaptım ama en kısa sürede yenileyecem bize yakışmaz böyle tasarım gifli detaylı bilgili bir konu haline getireceğim yorumun için teşekkürler
[automerge]1559095860[/automerge]

Gerçekten efsane bir sunucu gecenin 2-3 gibi vakitlerinde 40-50 aktifliği var. Ayrıca sunucu sahibi tasarımlar için çok uğraşıyor. Bu arada ülkemizde sayılı Emek Skyblock sunucularından birisidir. Belki de tek Emek Skyblock sunucusu bile olabilir. Sunucunun kalitesini cidden tartışmaya gerek yok.
Teşekkürler sunucuyu sürekli geliştirmek için gecemi gündüzüme verip çalışıyorum saat şu an 05:10 ama hala uğraşıyorum herkes gibi yükle çalıştır yapmakla sunucu bitmiyor işte :)

Son düzenleme:

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
2.002
Puanlar
2.440
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Son düzenleme:

RamazanBeyWT

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Puanlar
0
Sunucuyu hiç beğenmedim kırıktaş kazmakdan veya spawnerli farm yapmakdan başka birşey yok hiç emek gelmedi bana sunucu resmen sistemsiz sunucuda oynuyoruz güzel etkinlik yapar ve sunucuyu lagdan kurtatır hem çok ping oluyo hem lag var kırıktaşlar geri gidiyo başka sunuculrda hep +20 ping alarım bu sunucuda +80 ping alıyorum türkiye lokasyon swler az olur diyorlar sunucuyu güzelleştirin

Son düzenleme:

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
2.002
Puanlar
2.440
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Konu güncellendi daha fazla animasyonlu tasarım eklemeyi düşünüyordum bu sefer yüklemelerde sıkıntı çıktı forum kasmaya başladı biraz sade bir görüntü oldu ama tavsiyelere açık tavsiyeler doğrultusunda geliştireceğim iyi forumlar.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Normal Editör
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.539
Puanlar
6.840
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Yeni konu tasarımı güncellemesi ile güncel bir yorum bırakmak istiyorum. Gerçekten sunucu hakkında en ince ayrıntı dahi burada anlatılmış. Sunucuya başlamadan önce konuyu okuyup az ve çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel tasarımlar eskisine göre daha hoş ve göz alıcı olmuş :)

Yukarı