Sol Reklam
Sağ Reklam

Hosting Arıyorum Adam Akıllı! SkyMine geliyor!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RealTaxiDriver

Eskilerden kim kaldı?
Elmaslar
78
Puanlar
0
Yer
im bile yok :(
Skyline isimli arkadaş ile benim hiç bir şekilde ilgim yok.
Hosting arıyorum adam akıllı nerden sunucu almamı önerirsiniz eskiden Nitrado ile çalışıyorduk Türkiye desteğini çekmişler müşteri olmadığından sanırım fiyatlarıda malum pahalı
unknown-png.72071

@batihost.com
SpotlessDecisiveJellyfish-small.gif

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Arkadaşlar bu tür kısır konulara girmek istemiyorum ama bizim firmamızda sadece x serisi işlemciler yok.

X5xxx serisinden i7 2600 serisinden i7 7700 e kadar bir çok skala da işlemci mevcut. Ve hepsi aynı fiyat. Birisi 1 iken diğeri 5 değil. Euro yüzünden almanyaya +10 Tl ekliyoruz.

Tr de yaklaşık 40 ayrı makine, almanya lokasyonda yaklaşık 50 ayrı makine ile hizmet veriyoruz.

Hiç bir zaman bunu getirdik şöyle böyle felan demedik.

Arkadaşların tr de sadece 1 makinesi i9 ve kopardıkları yaygarayı hayranlıkla izliyorum.

Toplam 64gB makine ve 16 core işlemci.

Kaç kişiye satılabilir ki? Veya kaça bölünebilir ki?

Bayram bayram konuyu uzatmak istemiyorum. Eğer yazılaırım hoşunuza gitmiyorsa direk silin.

Ne keyubu çalışanıyım nede batıhost. ne keyubuda makinam var nede batıhostta, tarafsız birisi olarak söylüyorum.

Yaklaşık 1 sene önce, batıhosttan makina alacaktım çok saygı duyduğum birisinin tavsiyesi üzerine "önce destek talebi aç türkiye i serisi işlemci var mı? varsa 70 veya 90 mı öğren ona göre al" talebimi açtıktan günler sonra cevabımı aldım ki var. hemen satın aldım ki yok. Ne hikmettir yıllardır bu işin içindeyim yıllarca axitr nitrado batıhost kullandım bu bahsedilen i serisi işlemcilere hiç mi hiç denk gelemedim.

keyubunun yeni açılmış bir firma, yeni bir firmaya göre 1 adet i9 çok büyük bir başarı
batıhosttan daha iyisini beklerim açıkçası.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Diyeceğim şu kimsenin görüşüne ve mesajına karışamazsınız. İşlemcileriniz iyi olabilir, tecrübeniz olabilir, ucuz satıyor olabilirsiniz ama bu değildir ki herkes sizden sunucu alacak.

BlondeCowQQ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BlondeCow#5145

Elmaslar
34
Puanlar
2.060
Minecraft
BlondeCow
Buyrun bir tane video yeterlidir sanırım daha 1-2 gün önce gün boyunca saldırıya uğradı bide bildiğim kadarıyla ArsuyCraft isimli sunucunuz hala açılamamış saldırılardan usanıp sunucuyu kapatıcakmış eski batihost müşterisi sanırım geldiğine binbir pişman

Hahahaha yan hesap veya bir firmanın fanboy u olduğunu bu kadar belli etmemelisin internette gezinirken gördüğün her videoya da inanmayı bırakmalısın, sadece bir kaç basit hareketle bilmediğin şeyler sana muhteşem gösterilebilir. Genel olarak böyle başlıklı videolarda kullanılan client fake OP, fake creative tarzı özelleştirilmiş eklemeler sayesinde gerçekleşiyor. Yani anlayabileceğin dilden bu videolar senin gibi küçük çocukları kandırmak için yapılıyor.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
@batihost.com ile çalışmak ayrıcalıktır her konuda yardımcı oldular ilgilendiler gece saat 05:30 da bile Batihost yetkilisi beni geçiştirmedi kendimin düzeltmesi gereken sorunu bizzat kendisi girdi ilgilendi ve yaptı sunucumda büyük bir emekleri var bizim sunucumuzda bu kadar online olduğu halde 20.0 tps değerlerini görebiliyorsak @batihost.com sayesinde benim burda yalakalık yapma gibi bir derdim yok yalakalık yapıp güçlü işlemci veya ödül alıcak değilim sadece edindiğimiz tecrübeleri yazıyoruz. Sunucum skyblocktur 78 eklenti 35 skript bulunmaktadır.

batihost.com

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
71
Puanlar
0
Seviye yerlerde.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
157
Puanlar
8.920

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Seviye konuştuğun insana göre yukarı veya aşağı çıkmak üzere değişiyor maalesef.

Başka bir probleminiz var mıydı?
Yardımcı olalım.
İnsana göre seviyeniz değişiyorsa bu sizin probleminizdir.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
157
Puanlar
8.920
İnsana göre seviyeniz değişiyorsa bu sizin probleminizdir.
İnsana değil davranışlara göre değişiyor efendim. Sizleri seviyoruz ve tüm Minecraft oyuncularına saygımız sonsuz. Bize istediğinizi söyleseniz dahi sizlere bir saygısızlık yapmayız yanlış anlaşılmasın. Mutlu bayramlar dilerim size de.

batihost.com

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
71
Puanlar
0
Seviye konuştuğun insana göre yukarı veya aşağı çıkmak üzere değişiyor maalesef.

Başka bir probleminiz var mıydı?
Yardımcı olalım.
Yok hocam. Ben senin seviyene inemem artık.

Yarısına beleş vds vererek bizden arakladigin arkadaşlarınla başarılar diliyorum.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
157
Puanlar
8.920
Yok hocam. Ben senin seviyene inemem artık.

Yarısına beleş vds vererek bizden arakladigin arkadaşlarınla başarılar diliyorum.
Anlıyorum. Benim seviyeme yukarıdan bakmakla yetineceğiniz aşikar diye düşünmüştüm ve ortada gözüken de bu oysa.

İkinci cümlenizdeki yazdığınız ''araklamak ve ''beleş'' kelimelerinden de anlaşılıyor zaten. :) Biz ailemizdeki dostlarımızın hepsine gerektiği yerde bedava ya da senin taşra değiminle ''beleş'' vds veririz merakın olmasın.

Bizim için sizin aksinize öncelik para ve otorite değil, dost memnuniyeti ve Türkiye sektörünün gelişmesidir. Yarası olan da sonuna kadar gocunmakta serbesttir.

İyi bayramlar sana da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı