Sol Reklam
Sağ Reklam

elvio2dev'den bu kadar -

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Selamlar, öncelikle rahatsız ettiğim için özür dilerim. Biliyorsunuz ki bir süre önce M&A ile çalışmaya başladım, o zamandan bu zamana kadar bana hiçbir kötülükleri dokunmadı öncelikle onlara çok teşekkür ederim <3 Ve sizlere artık sipariş almayacağımı bildirmek isterim. Nedeni ise dayımın muhasebe şirketinde daimi olarak çalışacağım. 2. nedeni ise referans olayları. Ufak siparişleri alacağım fakat detaylı siparişleri alamayacağım maalesef. Bundan sonra forumda egosuz bir elvio göreceksiniz bu arada.

Neyse esen kalın :) Benden bu kadar.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Selamlar, öncelikle rahatsız ettiğim için özür dilerim. Biliyorsunuz ki bir süre önce M&A ile çalışmaya başladım, o zamandan bu zamana kadar bana hiçbir kötülükleri dokunmadı öncelikle onlara çok teşekkür ederim <3 Ve sizlere artık sipariş almayacağımı bildirmek isterim. Nedeni ise dayımın muhasebe şirketinde daimi olarak çalışacağım. 2. nedeni ise referans olayları. Ufak siparişleri alacağım fakat detaylı siparişleri alamayacağım maalesef. Bundan sonra forumda egosuz bir elvio göreceksiniz bu arada.

Neyse esen kalın :) Benden bu kadar.
tekrar gelirsin inşallah, neyse bir sorum olcak 13 yaşındasın şirkete çalişiyon doğru'mudur omg

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
tekrar gelirsin inşallah, neyse bir sorum olcak 15 yaşındasın şirkete çalişiyon doğrumudur omg
zaten sigortam 1 senedir ödeniyor, para kazanmak için çalışmayacağım. tecrübe için çalışacağım.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
zaten sigortam 1 senedir ödeniyor, para kazanmak için çalışmayacağım. tecrübe için çalışacağım.
Şuan sigorta'nın ödenmesi mümkün değil neden: 15 yaşını doldurunca çalışıcan yerde, çocuk işci olarak geçiyorsun yani sigorta ödenmez.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Şuan sigorta'nın ödenmesi mümkün değil neden: 15 yaşını doldurunca çalışıcan yerde, çocuk işci olarak geçiyorsun yani sigorta ödenmez.
öyle bir sigorta değil o :)

(çalışan sigortasından bahsediyorsun :d)

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
Çocuk işçi kavramı ağır işlerde geçerlidir. İnşaat, tekstil atölyeleri, fabrika bantları. Bunun gibi yerlerde 18 yaş altındaki bireylerin çalışması ve sigortalanması yasaktır. Ama ağır iş olmayan mesela muhasebe şirketi gibi yerlerde sigorta yapılabilir.

ScaleStudios

Motion Designer / Animator

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Yeni tanıştık ama iyi adamsın. Yeniden görüşmek üzere.

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

asinpw

Elmaslar
866
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Bir yakuza kaydı, bir yıldız gibi.

Senin açından sevindim. <3

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

lazarus

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

lazarusgod

Elmaslar
149
Puanlar
4.285
Minecraft
lazarusgod

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
evet yeni kullanıcı adımızla kamufle oluyoruz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Seni pek fazla tanımıyordum ama buralardan bir süreliğine olsa da ayrılacağına üzüldüm. Umuyorum ki en kısa zamanda dönersin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı