Sol Reklam

Ekran Kartı Güncelleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karakule

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
lDarktower
AMD [ATİ]
AMD Auto Detect

QpkJA3.png

AMD Driver Autodetect, ekran kartınızı ve işletim sisteminizi kontrol eder ve yeni bir sürücü varsa size bildirir ve dilerseniz indirmenize yardımcı olur.

İndirme Linki :
AMD Driver Autodetect

Nvidia
Nvidia GeForce Experience

OyWkqQ.png

SÜRÜCÜLERİNİZİ GÜNCEL TUTUN.
GeForce Experience sizi yeni NVIDIA sürücü sürümleri hakkında otomatik olarak bilgilendirir. Sürücüyü masaüstü bilgisayarınızdan ayrılmadan, tek tıklama ile doğrudan güncelleyebilirsiniz.

OYUNLARINIZI OTOMATİK OLARAK OPTİMİZE EDİN.
GeForce Experience, PC'nize göre optimum ayarları sunmak için NVIDIA bulut veri merkezinin gücünü kullanır. Oyununuzun ayarlarını tek bir tıklama ile optimize edin. Veya tercih ettiğiniz çerçeve hızını veya görüntü kalitesini ayarlamak için kaydırma çubuğunu kullanın.

OYUNDA EN GÜZEL ANLARINIZI PAYLAŞIN.
GeForce ShadowPlay™ oyunda en beğendiğiniz anları yakalamanın en kolay yoludur. Aynı zamanda oyununuzu Twitch'de yayınlamanın en hızlı yoludur. ShadowPlay arka planda çalışır, böylece herhangi bir anda kaydedebilir veya yayınlayabilirsiniz. Ve GPU hızlandırma sayesinde bu o kadar hızlı olacak ki oyun anlarının yakalandığının farkına bile varmayacaksınız.

OYUNLARINIZI NVIDIA® SHIELD™ CİHAZINIZA AKTARIN*.
GeForce Experience, PC oyunlarınızı NVIDIA SHIELD taşınabilir oyun cihazınıza aktarır, böylece en sevdiğiniz oyunları evinizin herhangi bir yerinde veya hareket halindeyken oynayabilirsiniz. Yatağınızdan kalkmadanBorderlands 2 oynamaya başlayın. Veya bir kafede Skyrimoyununda kaldığınız yerden devam edin.

Nvidia'nın kendi sitesinden alıntıdır.

İndirme Linki :
GeForce Experience, Muhteşem PC Oyun Deneyimi Geçidiniz

Intel
İntel Driver Update Utility

intel-128.png

İntel Driver Update Utility çoğunlukla laptoplarda bulunan işlemciye gömülü olan ekran kartlarını, İntel hizmetlerini, İşlemci chipset gibi driverları güncellemede kullanılıyor. Laptop kullanıcılarının bazıları intel sürücülerini desteklemediğinden eski laptoplarda ya laptop sağlayıcı sitesinden yada win10 desteği veriyorsa Windows Updateden veya Aygıt Yöneticisinden en güncel sürümü yükleyebilirler.

İndirme Linki :
Intel® Driver and Support Assistant

Ekran kartı sürücüsünüzü bilmiyorsanız.
TechPowerUp GPU-Z
Bu programı kurabilirsiniz.

Bu programlar dışında ekran kartınızı harici programlar ile güncellemeyiniz. Çoğunlukla siyah ekran, görüntü yırtılmaları gibi yazılımsal bozukluklara maruz kalabilirsiniz. Linkler orijinal siteleridir. O yüzden Virüs Total eklemedim.

İyi Günler.

Son düzenleme:

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Tam ihtiyacım olanları sölemişsin, konu için teşekkürler.

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
Bunu konu çok işime yarayacak teşekkürler bazen arkadaşlarımın bilgisayarında intel hd graphics olduğu için özellikle windows 8 ve 10'da intel'de açılmadığını gözledim.Belki ekran kartını kurarak çözebiliriz teşekkürler

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Benim bi ara gtx 980 ti ekran kartım vardı yandı ahbe ne günlerdi :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı