HypnosEmo

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
1.140
Discord
!💲SauronEmo#6629
Minecraft
SauronEmo

Egg Wars - Giriş
(Anlatım CubeCraft sunucusuna uygundur, diğer sunucuları hiç bilmiyorum.)

Egg Wars, takımlı ve solo mod olarak ikiye ayrılan bir oyundur. Oyunun amacı rakibinizin yumurtasını yok edip ardından rakibinizi öldürüp elemektir. Takımlı modda mapler 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 ve 10 kişilik mapler olarak ayrılmaktadır. 8, 9 ve 10 kişilik mapler genellikle rush seven, sıralama kasmak isteyenler içindir. 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik mapler ise eğlenmek isteyen, kazanınca "Oh, ne güzel bir oyundu!" dedirtecek tiptedir. Fakat map seçmek biraz sıkıntılı, çünkü eğer map seçmek istiyorsanız Iron ranka sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca oyun modları da vardır. Bunlar Overpowered, Normal ve Hardcore olmak üzere üçe ayrılır. Overpowered modda her şey ucuz, daha güçlü eşyalar vardır. Mesela setleriniz Koruma IV ve kılıçlarınız Keskinlik II'dir (64 elmasa alınan ve zümrütle alınan kılıçlar dışında). Normal modda her şey orta fiyatta, öyle çok şaşaalı eşyalar yok. Hardcore moda gelirsek, her şey cep yakan fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca bu modda yemek yeseniz bile canınız dolmaz! Sadece Altın Elma ile doldurabilirsiniz. Oyun modunu seçmek için Gold ranka sahip olmanız gerekmektedir.

Egg Wars- Oynanış

Oyunda birkaç kit bulunmaktadır. Bunlara bir göz atalım isterseniz!

Kitler, size oyun içerisinde eşyalar ve özellikler vermektedir. Her birinin farklı özellikleri bulunsa da benim seçtiğim kit Money Bags kitidir. Çünkü 15 demir vermesi gayet güzel. Diğer kitleri de seçebilirisiniz tabii ki. Bu sadece benim tercihim ve önerimdir.

Oyuna başlamadan önce kitinizi seçersiniz. Ayrıca kitlerinizi oyun içinde değiştiremezsiniz. Kitleri aldıktan sonra, demir jeneratöründen kasılıp, ortaya doğru yol yapın. Çünkü ortadaki elmaslar ve altınlar sayesinde birçok eşyayı alabilirsiniz. Eşyaları isterseniz kendiniz harcayın, isterseniz jeneratörlerinizi yükseltin, bu sizin tercihinizdir. Sonradan aldığınız eşyalarla rakiplerin yumurtalarını kırmak için sefere çıkabilirsiniz :D Eğer rakiplerinizin yumurtalarını kırarsanız rakipleriniz öldükten sonra eleneceklerdir. Oldu ki yumurtanız kırıldı, ne mi yapacaksınız? Öncelikle panik yapmayın. Çünkü yumurtanızın kırılması çok da önemli bir problem değil. Eğer mantıklı hamleler yaparsanız oyunu en kötü haldeyken bile kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Birkaç Öneri, Taktik!

> Öncelikle yayınızı gerekli yerlerde kullanınız. Gidip de ortadaki adama sıkmayın. Mesela adam sizin yoldan basenize geliyor, o zaman adama yayınızı sıkabilirsiniz. Fakat gidip de olup olmadık yerde kullanmayın.

> Strafe atmayı biliyorsanız oyun sizin için kolay bir hâle gelecektir. Çünkü rakibinize sağ ve sola kaçarak vurmanız rakibinizin aimini kötüleştirir.

> Sol elinize Altın Elma, yemek ve yay almayın. Çünkü eğer alırsanız kaçarken vs. karakteriniz hep yemek yemeye çalışacaktır. O yüzden sol elinize blok alın, hem kaçmak için slotunuzdaki bloğa gitmenize gerek kalmaz.

> Mantıklı hareket edin, eğer yumurtanız yoksa risk almayın. Gidip bir yumurta kırmak için giderken düşüp bütün bir oyunu çöp etmeyin.

> Yol taktiklerini öğrenin. Hem hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar hem de sizin için bir avantaj olur.

Bir Oynanış Videosu

Oynanışından vs. örnek aldığım bir youtuber, aynı zamanda 15K Team Egg Wars galibiyetine sahip olan ilk Türk :D

Kapanış

"Yazarken üşenmedin mi?", diyeceğiniz bir konunun daha sonuna geldik! Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın :D

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
588
Puanlar
1.190
Steam
??
Discord
Artgum#4782
Minecraft
Artgum
Çoğu Kişi Biliyordur Fakat Bilmeyenler İçin Güzel Anlatım :evet:

Gemystery

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
76
Puanlar
160
Minecraft
Gemystery
Resimler daha iyi olabilirdi. Anlatım fena değil. Eggwars oyununu bilmeyende ne bileyim diyorum.

HypnosEmo

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
1.140
Discord
!💲SauronEmo#6629
Minecraft
SauronEmo

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Profesyonel Editör
Premium
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
4.543
Puanlar
10.140
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Bu oyun hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için oldukça işlevli ve yararlı bir makale olmuş. Kaleminize sağlık! <3

MineForest

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
19
Puanlar
70
Pre'si olmayanların gözü yaşlı

Yukarı Alt