Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Edebiyat Notumu Düzelten Leyla Ile Mecnun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheProfessional

&4&lOP
Elmaslar
78
Puanlar
0
Merhaba gençler size geçen dönemin 2.parçasında başıma gelen bir olayı anlatmak isterim.Çok fazla kişi bilmesede ben çizim yapabilen bir canlıyım.O dönemde edebiyat notum 20.Edebiyatçı baktı benim çizimler güzel,bana bir teklifte bulundu.Ayın sonunda bir gazeteye Leyla ile Mecnun hakkında bir çizim paylaşılacakmış.Bu çizimi yaparsam,beni edebiyatdan geçirecekmiş.İyi anlaştım ben de hocayla.Bir ay süre verdi bana.Bir ay sonrada okullar kapanıyor.Ben her zaman ki gibi yattım,işte öğle tatillerinde git tavuk dönere ketçap sık,Elhamdürillah bir cigara çak sınıfa.Gevezelik yap,iki üç resim felan çiz,robot mobot oyna,bölüm dersinde cs at evine çık git.Son 3 gün kala hoca bana nöbetçi öğrenci yollayıp haber eyledi.Tabi ben dot gibi kaldım.
Aklımdan çıkmıştı bile.Kardeşimin büyük boy resim defterini çalıp 3 gün içinde çizimi bitirdim ama ne bitirdim.6 saatlik blok derslerde full çizim yaptım,ki okulun son haftası bu,bilgisayar bölümünde hocalar boş bırakıyor 20 kişi metin2,cs oynuyorsun.3 gün bu zevki tadamadan çizim yaptım,hocaya son gün zar zor çizimi yetiştirdim ki okulun son günü olduğundan 8gb'lik flash belleğimde hocada kaldı.Acaba geri alabilir miyim kafasındayım hala.

Bu arada çizimi merak eden varsa;
iKE5lrq.jpg

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Hmm bende lise 2de 16gblık flash belleğimi geometri hocama vermiştim
Aynı hoca 3. ve 4. sınıfta da dersime girdi ama ne o flash belleği verdi nede ben hocam şunu verecek misiniz artık diyebildim geçmiş olsun :(

erenbulbul

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
50
Puanlar
0
Aynı hoca 3. ve 4. sınıfta da dersime girdi ama ne o flash belleği verdi nede ben hocam şunu verecek misiniz artık diyebildim geçmiş olsun :(
Benim bir hocam 20 Liramı şakasına çalıp geri vermeyi unutmuştu. (Hemide müsik hocası.)
Bir hoca kalemimi yürütmüştü. (Geri istedim. Ne kalemi dedi :( Güzel kalemdi)
Bir hoca saatimi kırmıştı. saat sözü verip almamıştı.

Hocalar hırsızdır.

Rayandu

The Man
Elmaslar
80
Puanlar
0
Yer
Brooklyn, Suplex City
Bende bi' aralar flash belleğimi matematik projesi yüzünden hocaya kaptırmıştım. Ama en çok geri alamayacağım korkusu değil, flash belleğin içinde neler unuttuğum korkusuydu.

TheProfessional

&4&lOP
Elmaslar
78
Puanlar
0
Ne yapsın adamlar öğretmen maaşı ile geçinemiyor,el koydukları sigara paketlerini vs. satıyorlar.

Mr_TeneKe

Kültür Bidonu
Elmaslar
127
Puanlar
0
Yer
Havana / Küba
Renkli çizim yapanlara saygım sonsuz. Bir ara denedim de çok uzun ve zahmetli. Karakalem candır. Ben de bir ara paylaşırım.

Ben de tam tersi okulun kütüphanesinden Oliver Twist çalmıştım. 7 senedir bende. İçimde yaradır :(

BroPlayz

Pis Agor
Elmaslar
130
Puanlar
0
Yer
Bursa
Merhaba gençler size geçen dönemin 2.parçasında başıma gelen bir olayı anlatmak isterim.Çok fazla kişi bilmesede ben çizim yapabilen bir canlıyım.O dönemde edebiyat notum 20.Edebiyatçı baktı benim çizimler güzel,bana bir teklifte bulundu.Ayın sonunda bir gazeteye Leyla ile Mecnun hakkında bir çizim paylaşılacakmış.Bu çizimi yaparsam,beni edebiyatdan geçirecekmiş.İyi anlaştım ben de hocayla.Bir ay süre verdi bana.Bir ay sonrada okullar kapanıyor.Ben her zaman ki gibi yattım,işte öğle tatillerinde git tavuk dönere ketçap sık,Elhamdürillah bir cigara çak sınıfa.Gevezelik yap,iki üç resim felan çiz,robot mobot oyna,bölüm dersinde cs at evine çık git.Son 3 gün kala hoca bana nöbetçi öğrenci yollayıp haber eyledi.Tabi ben dot gibi kaldım.
Aklımdan çıkmıştı bile.Kardeşimin büyük boy resim defterini çalıp 3 gün içinde çizimi bitirdim ama ne bitirdim.6 saatlik blok derslerde full çizim yaptım,ki okulun son haftası bu,bilgisayar bölümünde hocalar boş bırakıyor 20 kişi metin2,cs oynuyorsun.3 gün bu zevki tadamadan çizim yaptım,hocaya son gün zar zor çizimi yetiştirdim ki okulun son günü olduğundan 8gb'lik flash belleğimde hocada kaldı.Acaba geri alabilir miyim kafasındayım hala.

Bu arada çizimi merak eden varsa;
iKE5lrq.jpg
Geçmiş olsun hocam demekten başka bir şey gelmez elimizden profile kenetlenmeyin yan etkileri varıdr

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı