Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü EconomyShopGUI herkese permission verme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Afeka

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

sᴇᴛAfeka#4728

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
istanbul
Minecraft
Afeka1304
EconomyShopGUI pluginini ekledim sunucuma. Ama sadece op'si olanlar açabiliyor normal kullanıcılar alış-veriş yapamıyor. Yardımcı olur musunuz?

xMadzzy

Quezly Teams
MinePass
Premium
Emektar
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
663
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
  • EconomyShopGUI.shop.all (Mağazanın tüm bölümleriniaçmanıza izin verir
  • EconomyShopGUI.sellall.all (Oyuncuların /sellall komutunu kullanarak tüm mağaza bölümlerine ürün satmasına izin verir)
  • EconomyShopGUI.sellallitem.all (Oyuncuların /sellall item komutunu kullanarak her mağaza bölümüne ürün satmasına izin verir)
  • EconomyShopGUI.sellallhand.all (Oyuncuların /sellall hand to evey shop bölümünü kullanarak ürün satmasına izin verir)
  • EconomyShopGUI.sellgui.all (Oyuncuların /sellgui kullanarak tüm mağaza bölümlerine ürün satmasına izin verir)
Bu Permleri kullanabilirsin.

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
EconomyShopGUI pluginini ekledim sunucuma. Ama sadece op'si olanlar açabiliyor normal kullanıcılar alış-veriş yapamıyor. Yardımcı olur musunuz?
Merhabalar, eklentinin spigot sayfasında gerekli yetkiler mevcut. Eklentinin spigot sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Toplamda 25 tane yetki mevcut. Eğer eklentinin spigot sayfasında yetkileri göremediyseniz aşağı indiğinizde permissions yazıcaktır onlar yetkilerdir. Eğer nasıl yetki verildiğinide bilmiyorsanız aşağıda yazdım onlara bakabilirsiniz.

Luckperms için:

/lp group <grupismi> permission set <yetki>

GroupManager için:

/mangaddp <grupismi> <yetki>

Eğer aklında bir soru kaldıysa bu yorumun altına dilersen yazabilirsin. İyi forumlar dilerim.

Afeka

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

sᴇᴛAfeka#4728

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
istanbul
Minecraft
Afeka1304
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı