Ürün Tanıtımı EasyFreeze - En iyi Freeze eklentisi [35 TL]

AhmetOzkan

where am i?
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
28
Puanlar
3.760
Zümrüt
0
Minecraft
Benim eklentimdeki özelliklerin hiçbiri ücretsizde yok ve bu özellikler azımsanmayacak kadar fazla öyle üç beş dosya ile oynamakla yapılacak şeyler değil bilginize.
olay sadece aldığınız pluginin ücretli / ücretsiz olması değil. asıl sıkıntı başka birisinin yaptığı plugini sizin 2-3 değişiklik yapıp plugin kendinizinmiş gibi davranmanız ve bunu bir forumda "satmaya" çalışmanız.

NotNull

Fırında Isıttığım İlk Taş
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Puanlar
175
Zümrüt
0
Minecraft
olay sadece aldığınız pluginin ücretli / ücretsiz olması değil. asıl sıkıntı başka birisinin yaptığı plugini sizin 2-3 değişiklik yapıp plugin kendinizinmiş gibi davranmanız ve bunu bir forumda "satmaya" çalışmanız.
olabilir 2-3 değişiklik dediğiniz şeyler özellik ve 2-3 tane değil buraya koymadığım birsürü şey daha var bunlar farklılık getiren şeyler ayrıca kodlar sıfırdan yazıldı ve plugini satın almadığım için haliyle kodlarınada hiçbir şekilde bakmadım bunun neresi yanlış e haliyle plugini yazan ben olunca plugininde sahibi ben oluyorum ?

Alpho320

Beyin hücrelerini kim yönetir?
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.307
Puanlar
6.540
Yer
Istanbul
Zümrüt
0
Minecraft
olabilir 2-3 değişiklik dediğiniz şeyler özellik ve 2-3 tane değil buraya koymadığım birsürü şey daha var bunlar farklılık getiren şeyler ayrıca kodlar sıfırdan yazıldı ve plugini satın almadığım için haliyle kodlarınada hiçbir şekilde bakmadım bunun neresi yanlış e haliyle plugini yazan ben olunca plugininde sahibi ben oluyorum ?
Anlamadığınız sorun şu, tabii ki eklenti yazmanız-satmanız harika bir şey. Burada sorun olan şey hali hazırda var olan bir eklentinin tamamen aynısını burada satmaya çalışmanız. Orjinalinden hiçbir farkı yok (eklentinin kodlarını direkt olarak aldığınızı düşünüyorum çünkü menü isimleri vb. gibi çoğu şey aşırı benzer).

AhmetOzkan

where am i?
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
28
Puanlar
3.760
Zümrüt
0
Minecraft
Hocam türkçeleştirme diye bir şey yok aslında hepsini kendim yaptım biryerden türkçeleştirmememin nedenide onları ifade edecek tam sözcüklerin türkçemizde bulunmaması ayrıca açıklamarında yeterli olduğunu düşünüyorum.
"player", "yes", "no", "punishment", "event", "history" ve bunlar gibi diğer kelimelerin türkçede tam karşılığını bulamadıysan öncelikle seni tebrik ediyor ve acilen dil eğitimi almanı tavsiye ediyorum.

yok knk o zaman göze güzel gözükmüyor.
"History Menü Name" fazlasıyla güzel gözüküyor, 40 yıl düşünsem böyle güzel bir başlık bulamazdım. helal olsun.

buraya koymadığım birsürü şey daha var
müşterilerine satacağın ürünün "birsürü şey"ini söylememen büyük özgüven gerektirir. sana tekrar tekrar hayran kalmamak elde değil.

Mr_Obliviate

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
90
Puanlar
235
Zümrüt
0
Minecraft
35tl Türkiye piyasası için inanılmaz ucuz bir fiyat. Eminim herkesin böyle bir freeze eklentisine çok ihtiyacı vardır. Keşke bu kadar emeğiniz için biraz daha fazla para kazansaydınız. Fedakârlığınızı her daim hatırlayacağız.

BakiBEY

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
36
Puanlar
1.995
Zümrüt
0
Bir sunucuya gidebilecek bir düzeyde olmuş ellerine sağlık.

NotNull

Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Puanlar
175
Zümrüt
0
Minecraft
Anlamadığınız sorun şu, tabii ki eklenti yazmanız-satmanız harika bir şey. Burada sorun olan şey hali hazırda var olan bir eklentinin tamamen aynısını burada satmaya çalışmanız. Orjinalinden hiçbir farkı yok (eklentinin kodlarını direkt olarak aldığınızı düşünüyorum çünkü menü isimleri vb. gibi çoğu şey aşırı benzer).
Şimdi sizin anlamadığınız şey FactionsUUID ile SaberFactions arasında ne fark olduğu ikiside benzer şeyler sadece FactionsUUID özellikleri bakımından öne çıkıyor haksızmıyım bir ürünü alıp geliştirip satıyorum ki diğer özellikleri benzesede kendine özel birsürü özelliği var bunları es geçiyorsunuz.

NotNull

Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Puanlar
175
Zümrüt
0
Minecraft
"player", "yes", "no", "punishment", "event", "history" ve bunlar gibi diğer kelimelerin türkçede tam karşılığını bulamadıysan öncelikle seni tebrik ediyor ve acilen dil eğitimi almanı tavsiye ediyorum.

"History Menü Name" fazlasıyla güzel gözüküyor, 40 yıl düşünsem böyle güzel bir başlık bulamazdım. helal olsun.

müşterilerine satacağın ürünün "birsürü şey"ini söylememen büyük özgüven gerektirir. sana tekrar tekrar hayran kalmamak elde değil.
Ahmet hocam sen bak çok yanlış gelmişsin o konuştuklarımız Konu tasarımı içindi oyundaki gifler için değil zaten satın alma ihtiyacın duyan insan araştırmak için ya da test etmek için bana gelicek o yüzden hepsini yazmaya gerek duymadım

Son düzenleyen: Moderatör:

NotNull

Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Puanlar
175
Zümrüt
0
Minecraft
35tl Türkiye piyasası için inanılmaz ucuz bir fiyat. Eminim herkesin böyle bir freeze eklentisine çok ihtiyacı vardır. Keşke bu kadar emeğiniz için biraz daha fazla para kazansaydınız. Fedakârlığınızı her daim hatırlayacağız.
Dostum maelesef ben senin gibi uzun zamanlardır türkiye piyasasındaki sunuculara çalışmıyorum ben daha çok yabancı sunucularda çalıştığım için bu plugini çok daha yüksek fiyatlara satabilirim malum daha doğrusu ben ona alıştım ayrıca ben bir satıcıyım burda plugini fedakarlık falanda yapıyor değilim 35 TL yi koyarken piyasadaki freeze plugininlerinin 5$ civarında olduğunu gördüm ve bende kendi pluginime birsürü ekleme yaparak yine 5$ dan satmayı düşünüyordum o yüzden 35 TL fakat bana soracak olursan FreezeGUI ile FreezeGUI+ ın özelliklerine bakıcak olursak yabancı piyasada 8-9$ arasında satılabilecek bir plugin.

Son düzenleyen: Moderatör:

BloodyX

End Portalı, Jeronimooooooo!
Froxia
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.540
Puanlar
13.875
Yer
Adiyaman
Zümrüt
0
Minecraft
PvP Sunucuları için yararlı görünüyor dil desteği olsa iyi olurdu ama şimdi de güzel olmuş

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı