Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Durum Tablosu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Durmaz

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Serverimde sağ tarafta bir durum tablosu istiyorum skriptle yada pluginle nasıl yapabilirim.Yapılı halini veya plugini atarmısınız örneğin şunun gibi;
=========
ServerAdı
Para
Öldürme
Ölme
Mob Öldürme
Ping
ServerAdı
=========

Kullanacağınız pluginlerin adı:
FeatherBoard
veya
TitleManager

(Telefonda olduğumdan istediğiniz config'i yapamayacağım.)

Şu iki pluginle yapabilirsin
googleden hazırını aratıp bulabilirsin.

1. Plugin'e
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

2. Plugin'e
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Arkadaşların attığı gibi ücretliside var ama ücretsiz istersen onlarda mevcut.

@IrfanDmn ın paketinde var ve onun paketi baya güzel kullanmanı öneririm.

FeatherBoard Yapabilirsin Normalde Paralı Bir Plugindir Ama Forumda Birazcık dolaşırsan bulursun Ve Efekt Falan Ekliyebilirsin

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Dostum, Herşeyin Bir Yeri Adabı Var, Kullanıcıya Saygı Bakımın’dan Eklenti Sahibine Gösterilen Saygı Bakımın’dan Ücretli Eklentileri Warez Bir Şekilde Kullanmasını Doğru Olduğunu Sanmıyorum, Hem Eklenti Sahibine Destek Olarak , Hem’de Örnek Olarak Destek Olursak İyi Olucağını Sanıyorum Umarım Anlatabilmişimdir. İyi Forumlar Dilerim.

KONU COZULDU LUTFEN YETKILILERE BILDIRIN

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Afedersiniz ben hala config bekliyorum çözülmedi konu yardım etseniz laf dalaşı yapıcağınıza hani konu amacından sapıyor yavaş yavaş.
Hala info board skripti bulamadım yazarsanız sevinirim örneğin
==========
para
öldürme
ölme
online sayisi
ping
========
bunun gibi skript yada plugin pluginle çözemedim yapılmış halini atarsaniz sevinirim

Yolluyorum 1 saniye[DOUBLEPOST=1512289881,1512289837][/DOUBLEPOST]
Yolluyorum 1 saniye[DOUBLEPOST=1512289912][/DOUBLEPOST]
Surum kac[DOUBLEPOST=1512290216][/DOUBLEPOST]
Buyurn Buradan Confing ulaşabilirsin

sürüm 1.8 fakat benim istediğim tek şey şu
===========
Serverismi
Para
öldürme
ölme
ping
============
bunu istiyorum sadece plugin yada skript farketmez yapılmış bir şekilde atarsanız cok iyi olur çok yeni oldugum için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı