Sol Reklam
Sağ Reklam

Dünyanın En Sade Çakma Lobi Paketi yanında BanjiKord (BungeeCord) FREE YANİ BELEŞ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
SELAMIN ALEYKIM ALEYKIM SELAM NABERSİNİZ Reisler .d

Önceki Konum silindi bilmeden Paralı Map İNDİRMİŞİM mapi şimdi Kendim Yaptım .d

Neyse neyse
Tanıtıma Geçekmi looo
He Hal Hatır soram nabıyosunuz iyimisiniz ben iyim sağolun fln fln neyse yaa

Tanıtıma Geçmeden Önce Küçük Bir konudan bahsedeceğim!

Bazı Arkadaşlarımız isimlerini vermek istemiyorum! Beni İfşalarımı yaymaları ve nomu yaymaları ile Tehdit fln edio fln Yaşımı herkeze söylüyorlar burada 100lerce binlerce Kişinin görebilceğini biliyorum burdada Yaşımı Söylicem Yaşım 12 GERÇEK 12 Ama bu arkadaşlar kendilerini akıllı sanıyo kendine 17 Diyen var 16 diyen var 15 diyen var hepsinin beyin yaşı 10 dan küçükdür Tehdit ve Dolandırıcılıkla biryere Varamicaklar ve Açıcakları sunucu bu Yolda Başarısız olacağını düşünüyorum Onlara yaptığım altyapıyı kullanmayın dedim Kullanmicaz dediler Hayla Kullanıyorlar diyolarki Altyapıyı biz yaptık içinden sadece 3-4 şey eklenmiş çıkarılmış editlenmiş bu yoldada başarısız olcaklarını Düşünüyorum ! neyse Tanıtıma Geçeyim Çok Konuştuk

Not: MAPLER BANA AİT LÜTFEN PARALI İÇERİK DEN SİLMEYİN KONUYU

Görseller:

1614292700903.png

1614292747770.png

1614292782801.png

1614292799731.png

1614292812554.png

1614292824375.png

1614292841942.png

1614292863081.png

Not: BanjiKord (BungeeCord) Paketi Aegisle NEREDEYSE aynı Güçdedir Exploit / AntiBot / AntiCrash Koruması Bulunmaktadır.

Ahanda Buraya Yazıyorum Bu PAKETİ EDİTLİYİP BAŞKA EKİP KULLANIRSA ADRESİNİ BULUP DALARIM .d şaka şaka Kullanmayın olm

Virüs Total: VirüsTotal
İndirme Linki: Dosya.CO

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Map e bakmak gözlerimi kanattı forumda ücretsiz bir çakmalobi mapini alıp koysaydiniz keşke ve Aegis sadece bot koruması sağlamıyor yani Bungeecord un Aegis e eşit özellikte olması pek inandırıcı gelmedi ama indirip bakacam onun dışında güzel başarılar

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Map e bakmak gözlerimi kanattı forumda ücretsiz bir çakmalobi mapini alıp koysaydiniz keşke ve Aegis sadece bot koruması sağlamıyor yani Bungeecord un Aegis e eşit özellikte olması pek inandırıcı gelmedi ama indirip bakacam onun dışında güzel başarılar
Mapi Kendim yaptım benimde kanadı doğrusu .d Aegisle neredeyse aynı eşit değil

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
360
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
bot koruması testlerı tarafımca yapılmıştır

Koruma +50k stabil saldırıya rahatça dayanabiliyor gayet saglam kullanan arkadaşlar madur olmayacaklardır
Eyüp kardeşimede başarılar diliyorum eline sağlık

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
bot koruması testlerı tarafımca yapılmıştır

Koruma +50k stabil saldırıya rahatça dayanabiliyor gayet saglam kullanan arkadaşlar madur olmayacaklardır
Eyüp kardeşimede başarılar diliyorum eline sağlık
Testlerinizi yaptınız için Teşekür ediorum, Sizede Başarılar Dilerim.

XiaKurucusu

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

amogus#1453

Elmaslar
2
Puanlar
110
Minecraft
baklava
naber arkadaşlar paket çok güzel olmuş

DomoOfficial

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

DomoOfficial#3614

Elmaslar
15
Puanlar
13.470
Yer
Sakarya
Minecraft
DomoOfficial
gözlerim bozulduu

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG

Neyse neyse
Tanıtıma Geçekmi looo

Bazı Arkadaşlarımız isimlerini vermek istemiyorum! Beni İfşalarımı yaymaları ve nomu yaymaları ile Tehdit fln edio fln Yaşımı herkeze söylüyorlar burada 100lerce binlerce Kişinin görebilceğini biliyorum burdada Yaşımı Söylicem Yaşım 12 GERÇEK 12 Ama bu arkadaşlar kendilerini akıllı sanıyo kendine 17 Diyen var 16 diyen var 15 diyen var hepsinin beyin yaşı 10 dan küçükdür Tehdit ve Dolandırıcılıkla biryere Varamicaklar ve Açıcakları sunucu bu Yolda Başarısız olacağını düşünüyorum Onlara yaptığım altyapıyı kullanmayın dedim Kullanmicaz dediler Hayla Kullanıyorlar diyolarki Altyapıyı biz yaptık içinden sadece 3-4 şey eklenmiş çıkarılmış editlenmiş bu yoldada başarısız olcaklarını Düşünüyorum ! neyse Tanıtıma Geçeyim Çok Konuştuk

Görseller:

Not: BanjiKord (BungeeCord) Paketi Aegisle NEREDEYSE aynı Güçdedir Exploit / AntiBot / AntiCrash Koruması Bulunmaktadır.

Ahanda Buraya Yazıyorum Bu PAKETİ EDİTLİYİP BAŞKA EKİP KULLANIRSA ADRESİNİ BULUP DALARIM .d şaka şaka Kullanmayın olm

K_r_oldum_k_r_oldum.gif

Zion Craft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

⚝ Scârius#3964

Elmaslar
2
Puanlar
135
Yer
Mersinliyz
Minecraft
ScaryTR
paket güzel öneririm.

Murmur0618

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Murmur#0001

Elmaslar
13
Puanlar
4.005
Minecraft
Murmur

Neyse neyse
Tanıtıma Geçekmi looo

Görseller:

1.12.2 için Uygun Mudur ?

hedwigs

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

hedwig#9733

Elmaslar
9
Puanlar
970
Minecraft
HedwiGq
Çakma lobi için daha ne yapılabilirdi ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı