Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Dünyanın En Güçlü Ülkeleri Açıklandı!

Bu tür içerikler dikkatinizi çekiyor mu?

• Tabii ki de çekiyor. Kesinlikle devam etsin :))

Oylar: 2 66,7%
  • Aslında güzel ama pek ilgimi çekmiyor :(

Oylar: 1 33,3%

• Oy Verenler
    3
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
En güçlü ülke suriye :'D
Yüzyıllar boyu büyüklerimiz bağırmış. Hatta Nuri Pakdil, şiir bile yazmış.

Kod:
Boynumuz ağrıdı batıya bakıp durmaktan!
Üstelik batının mil çektiği gözlerle bakıyoruz batıya..
Niye?
Neye baktığımızı bilmeden..
Ama artık yeter bayım!
Yeni ve diri bir aşkınlıkla silkelenip yeni ve diri bir dostlukla birbirimize göz, kulak ve dil olmalıyız..
Artık yeter !…
Yeter be! Yetmedi ama, kimse dinlemedi. Hani diyor ya; "göz, kulak, dil olalım", gözler oyuluyor şimdi. Diller ve kulaklar kesiliyor. "Yeter be!" diye bağıra bağıra kavgalarla bitirdik kendimizi. Kitaplı sola karşı, silahlı sol. Şimdi sağcı, sağcıya karşı... Eli kitaplı ülkücü, eli silahlı ülkücüden kaçıyor.
16. olduğumuza ben de katılmıyorum. 1. istesek rahatlıkla olabiliriz. Biz Türklere ölmeyi veriyoruz ki ölmekten korkmasınlar. ABD milleti öldürmeyi hedefler ama tek bir şeyden korkarlar o da ölmektir. Türkiye'den bütün ülkeler korkmaktadır. Türkiye güç açısından daha yükseklerde olması gerekmekte. Millet diyor ki ABD'de bomba var atsa biteriz diye tamam biteriz doğru ama bizde de iman gücü var yani .d Amerikayı neden seviyorum çünkü her şeyi daha iyi ve daha gelişmiş ama güç konusuna gelirsek Türkiye masaya vurduğu gibi oturtturur
Askeri olarak 6-10 arası her sene gidip geliyoruz. F-35 teslimatının iptali Fransa-Kore'nin önüne geçemeyişimize sebep olacak.
Ekonomi+Askeri olarak liste yapılırsa evet. Sırada çok daha düşeceğiz. Borsadaki 1 puan kayıp 15 20 F-16 parası kadar ülkenin kaybı demek.Yani sıcak savaşa gerek yok , 1 tweet 20 F-16 düşürüyor gibi bakın olaya. Vaziyeti anlarsınız^^ Tabi reşit olan arkadaşlar için yazdım bunu.
eğitim sistemi boyleyken malesef boyle devam edicek

Hangi eğitim sistemi ? :D

Arkadaşlar, ilk öncelikle bu eleştirisel ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Şöyle bir yorumlara bakıyorum da neredeyse herkes ülkenin durumunun oldukça vahim olduğunun farkında yani en azından şöyle düşünelim; Ülke şu an çok umutsuz durumda olabilir fakat Mustafa Kemal Atatürk ne demiş?!! "Bütün ümidim gençliktedir." Çok güzelde söylemiş. Umarım benim düşündüğüm gibi vatana ve millete hayırlı nesil oluruz :3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı