Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Dünyadan Elmas Madenini Silme!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ghost2151

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Öncelikle konuya özen gösterilmeli mi bilmiyorum ama acil olarak bulunduğum Minecraft dünyasında (Sürüm 1.13.2) elmas madenini silmek istiyorum. Nedenini sormayın sadece yapmam gerekiyor bilen varsa söyleyebilir mi? Plugin kullanılabilir.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Gelişmiş ayarlardan yapabilirsin dünya modunu değiştirerek(single)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ghost2151

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
+++++++++++++++++++++++++++++
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gelişmiş ayarlardan yapabilirsin dünya modunu değiştirerek(single)

Peki multiverse core plugini ile yapmak mümkün mü? "Gelişmiş ayarlar" dediğiniz yeri ben dünya kurarken hiç fark etmedimde.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Singlede özel olarak haritayı oluşturun sonra nerde oynıcaksanız oraya atarsınız haritayı .

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
amplified world seçeneğini seçeceksiniz altında customize world çıkar savestende swye aktarır import yaparsınız

Ghost2151

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Singlede özel olarak haritayı oluşturun sonra nerde oynıcaksanız oraya atarsınız haritayı .
Öyle yapmayı denedim fakat sadece biyomları ayarlayabiliyoruz. Düz dünya da elmas kaldırma olayı oluyor evet ama bana varsayılan bir dünya gerekli.

emregg0

Play.xBraveMC.com

Discord:

| Emre |#6756

Elmaslar
27
Puanlar
0
Minecraft
Emregg0
Öncelikle konuya özen gösterilmeli mi bilmiyorum ama acil olarak bulunduğum Minecraft dünyasında (Sürüm 1.13.2) elmas madenini silmek istiyorum. Nedenini sormayın sadece yapmam gerekiyor bilen varsa söyleyebilir mi? Plugin kullanılabilir.
Dediğin şey plugin ile olacağını sanmıyorum. Arkadaşların dediği gibi eğer single da ayalarsan mapi anca öyle olacağını düşünüyorum.

Tüm dünyadan plugin ile silemezsin fakat sunucuda fawe(world edit) kuruluysa önce /speed 10 yaz sonra silmek istediğin bi tarafı seç sonra baya ilerle sonra 2. tarafı seç sonra bunu yaz //replace 56 1
Yazarsan o bölgeden elmasları silersin onun dışında tek çözüm dedikleri gibi tek oyunculuda map ayarlarını yapıp sunucuya yüklemek.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
preset için dünya kofu:

Kod:
 {"useCaves":true,"useStrongholds":true,"useVillages":true,"useMineShafts":true,"useTemples":true,"useRavines":true,"useMonuments":true,"useMansions":true,"useLavaOceans":false,"useWaterLakes":true,"useLavaLakes":true,"useDungeons":true,"fixedBiome":-3,"biomeSize":4,"seaLevel":63,"riverSize":4,"waterLakeChance":4,"lavaLakeChance":80,"dungeonChance":8,"dirtSize":33,"dirtCount":10,"dirtMinHeight":0,"dirtMaxHeight":255,"gravelSize":33,"gravelCount":8,"gravelMinHeight":0,"gravelMaxHeight":255,"graniteSize":33,"graniteCount":10,"graniteMinHeight":0,"graniteMaxHeight":80,"dioriteSize":33,"dioriteCount":10,"dioriteMinHeight":0,"dioriteMaxHeight":80,"andesiteSize":33,"andesiteCount":10,"andesiteMinHeight":0,"andesiteMaxHeight":80,"coalSize":17,"coalCount":20,"coalMinHeight":0,"coalMaxHeight":128,"ironSize":9,"ironCount":20,"ironMinHeight":0,"ironMaxHeight":64,"goldSize":9,"goldCount":2,"goldMinHeight":0,"goldMaxHeight":32,"redstoneSize":8,"redstoneCount":8,"redstoneMinHeight":0,"redstoneMaxHeight":16,"diamondSize":0,"diamondCount":1,"diamondMinHeight":0,"diamondMaxHeight":0,"lapisSize":7,"lapisCount":1,"lapisMinHeight":0,"lapisMaxHeight":32,"coordinateScale":684,"heightScale":684,"mainNoiseScaleX":80,"mainNoiseScaleY":160,"mainNoiseScaleZ":80,"depthNoiseScaleX":200,"depthNoiseScaleZ":200,"depthNoiseScaleExponent":0.5,"biomeDepthWeight":1,"biomeDepthOffset":0,"biomeScaleWeight":1,"biomeScaleOffset":1,"lowerLimitScale":512,"upperLimitScale":512,"baseSize":8.5,"stretchY":12,"lapisCenterHeight":16,"lapisSpread":16}

Ghost2151

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Dediğin şey plugi
Anlatmaya çalıştığım şey şu evet fikir güzel ama single da ayarlayamıyorum. Rica etsem biriniz ayarlayıp dünya dosyasını atabilir mi ? Sabahın 9'undan beri uğraşıyorum.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Anlatmaya çalıştığım şey şu evet fikir güzel ama single da ayarlayamıyorum. Rica etsem biriniz ayarlayıp dünya dosyasını atabilir mi ? Sabahın 9'undan beri uğraşıyorum.
yarını beklersen yapabilirim

Ghost2151

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul

Beklerim sıkıntı yok şimdiden çok teşekkür ederim ♥

Dediğin şey plugin ile olacağını sanmıyorum. Arkadaşların dediği gibi eğer single da ayalarsan mapi anca öyle olacağını düşünüyorum.

Tüm dünyadan plugin ile silemezsin fakat sunucuda fawe(world edit) kuruluysa önce /speed 10 yaz sonra silmek istediğin bi tarafı seç sonra baya ilerle sonra 2. tarafı seç sonra bunu yaz //replace 56 1
Yazarsan o bölgeden elmasları silersin onun dışında tek çözüm dedikleri gibi tek oyunculuda map ayarlarını yapıp sunucuya yüklemek.
Onu denedim oyun dayanmıyor çöküyor :D

Ha unutmadan dünyanın sürümü 1.13.2 olması gerekiyor. Tekrardan teşekkürler ♥

Son düzenleme:

emregg0

Play.xBraveMC.com

Discord:

| Emre |#6756

Elmaslar
27
Puanlar
0
Minecraft
Emregg0
Fawe kullanıyorsun demi plugin olarak onu kullanmıyorsan zaten çökmesi normal.

Ghost2151

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
İstanbul

Onu denedim oyun dayanmıyor çöküyor :D

Fawe kullanıyorsun demi plugib olarak onu kullanmıyorsan zaten çökmesi normal.
İlk defa senden duydum :D konuyu açabilir miyiz?

emregg0

Play.xBraveMC.com

Discord:

| Emre |#6756

Elmaslar
27
Puanlar
0
Minecraft
Emregg0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı