Sol Reklam
Sağ Reklam

Dünya Tarihinin Dönüm Noktaları | 1. Dünya Savaşı'nı Başlatan Suikast

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Çok etiketlendiğim bir videoydu, sizin de izlemenizi isterim. İyi seyirler.

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Ben o adamı seviyorum konuşması hitabeti güzel zaten Payitaht ta oynuyor en sevdiğim dizi,tabletin sesi bozuk olduğu için anlayamadım ama suikast kasıtlı olarak bir ülke emretti ya Fransa ya İngiltere ya Rusya ya da Amerika Almanya da olabilir ama Almanya yı hiç böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum çünkü İngiltere ve Fr. bizim topraklarımızda Osmanlı mızda gözleri vardı toprak alabilmek için savaş olmalıydı ve bu suikastle topraklarımızı işgal ettiler.Böylece Petrole kavuştu

HakanPatron

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
O suikast bir sözde yapmacık savaş sebepleri her ülkenin savaşa girme sebepleri ap ayrı düşünsene bi bir kişi yüzünden nerdeyse bütün ülkeler savaşa giriyor o sadece yapmacık bir savaş sebebi bu savaşın asıl sebebi her ülke için ayrı

G

Garp

Ziyaretçi
@HakanPatron 'a katılıyorum. Suikast savaşın başlaması için bahaneydi. Siyonist liderler her türlü bu savaşı başlatacaktı.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Bu videonun daha devamı vardı fakat bu kısmını bulabildim, ilginiz için teşekkürler.

HakanPatron

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
discord üzerinden sesli gelin bu size 1 dünya savaşını detaylı anlatayım her sordunuz soruya kesin cevap vericeğimi inanıyorum eğer istiyorsanız discord adresimi atıcam

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı