• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shapanax

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
46
Puanlar
0
qGA5JW.jpg

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Son düzenleme:
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Konu tasarımı harika fakat birazcık büyütülmeli,Buildler geliştirilmeli,Aternos server tutmaz paralı host'a geçiniz.
signature (1).png

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Konu tasarımı çok küçük okunmuyor, aternos diyor orası ücretsiz bir hosting anlamadım. Başarılar.

Shapanax

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
46
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Evet bedava
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Evet aternos.Büyüteceğim şimdi unutmuşum kusura bakma
Buildlerin çoğu bizim.Paramız olsa tabiki dostum aternosta ne arayım

PhobosMC

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
3.740
Konu tasarımı okurken kör oldum falan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı