Sol Reklam
Sağ Reklam

Dropex İsimli Arkadaş Hakkında Şikayetim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VoltiPlays

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

VoltiPlay#1737

Elmaslar
22
Puanlar
2.055
Sitenizde "Onaylı Satıcı" rolune sahip bir arkadaşımız var adı da "Dropex" biz bu arakdaştan AAC yani hile koruması confiği satın aldık 50 TL'ye fakat ilk başta konuştuğumuz konu iade kabul edebileceğiydi fakat sonradan fikir değiştirdiğini farkettik. Biz de bu koruma zaten var dememize rağmen tek sıkıntımızın atma sorunu olduğunu o yüzden size geldik diyerek belirtmiştik bu arkadaşa ve o da 6-7 kişi aldı hiç sorun olmadı tarzından bize güven verdi. Daha sonra 2 gün geçti ve bize bir "Edit Config" dediği dosyayı attı, biz bunu yükledik ve sorunlar yaşadık haritalarımız yüklenmedi ve geri bildirdik arkadaş birazcık kıvırdıktan sonra yenisi için birine haber verdiğini falan söyledi. Bu arkadaş bizim attığımız para ile başkasına bir dosya hazırlatıyor ve bugün sanırım 5 gün geçiyor bize teslim ediyor fakat biz iade talebinde bulunuyoruz ve size böyle bir şey olmadığını söylemiştim tarzında bir şeyler sayıklıyor fakat kendisi o yazdığı gönderiyi düzenleyerek iade kesinlikle yoktur tarzında bir yazı yazmış.

Eklemeler: Paralı bir plugini satmak zaten yasakmış thelegend adlı arkadaşımız belirtti bu bizim için bir detay dedi onu da belirtmek istiyorum ve attığı şey zaten çalışmadı bu nedenle iade hakkına sahip olduğumu düşünüyorum, çalışmayan bir işe yaramayan ürünü ne yapayım ki ? İade mi kabul etmiyor bu arkadaş, configi bizden aldığı para ile başkasına yaptırdığını iade edemeyeceğini söylüyor fakat bu müşteriyi ilgilendiren bir durum olamaz ki müşteri memnun olmuyorken böyle bir demek oldukça ilginç ki 5-6 günde teslim alıyoruz oyalıyor, ilk attığında çalışmıyor üstelik haritalarımız bile yüklenmedi sorunlarla karşılaştık.İlk gün geri iade var deniyor ve ardından "Düzenlendi" şeklinde iade yoktur yazıyor hepsi konuşma içerisinde mevcuttur.

Xbmalo.png

bvmn9Y.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

BU SS TE BİZİ OYALADIĞINI DÜŞÜNÜYORUZ VE GÜVENİMİZ İYİCE AZALIYOR.
unknown.png

unknown.png

BANA KESİN BİLGİLER YERİNE GALİBA FALAN DİYE BAŞLIYOR KONUŞMAYA KENDİSİ BURADA ZATEN HATALI
unknown.png

Evet olay tamamen bundan ibaret ve ben bu arkadaştan şikayetçiyim, kendisinin yapmış olduğu birnevi dolandırıcılıktır gerekenin yapılmasını talep ediyorum ve bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum, yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden iyi günler dilerim

@Dropex

Atabeyi

Mekanın Sahibi

Discord:

Атабейи#3632

Elmaslar
58
Puanlar
0
Minecraft
Atabeyi
Facebook
atabeyyi
Twitter
atabeyyi
@Dropex , madur olan forum üyemiz @VoltiPlays 'e 3 (üç) gün içinde aldığı hizmet ücreti kadar para iadesi yapman gerekmekte. Bu iade işlemini gerçekleştirmediğin taktirde, gerekli yaptırımlar bizzat tarafımca uygulanacaktır.

Bu gibi olayların sıkça yaşandığı bir dönemdeyiz ve Türkiye'nin en büyük Minecraft forumu olarak daha hassas davranacağımız konusunda sizlere söz veriyoruz. Onaylı Satıcılar, satışlarını gerçekleştirirken daha açık ve anlaşılır olması; üyelerimizin de alışverişlerini gerçekleştirirken an ve an gerekli ekran kaydı veya videolar ile bu satışlarını kaydetmesi umuduyla..

Sevgiler,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı