Reklam DroitCraft 1.12 - 1.16 | RandomTP, Zombi Setleri, Ork Vadisi, Yetenekler, Satın alınabilir Sethome | P2W Asla!| Sizlere Güzel Bir Deneyim Sunacağız..

oomercant

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yazar
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
94
Sunucu IP Adresi
play.droitcraft.com
Sunucu Sürümü
1.12x - 1.16
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Survival
Zorluk Seviyesi
Orta
Darkness.png

Kopyalanabilir IP Adresi 1:
Play.DroitCraft.Com
Kopyalanabilir IP Adresi 2:
Oyna.DroitCraft.Com
Kopyalanabilir IP Adresi 3:
Mc.DroitCraft.Com

Son düzenleme:

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.287

Her şeyden önce sunucunun 1.12 tabanlı olmasına baya bir sevindim. Bunun dışında sunucuyu sahiden beğendim ki mutlaka geleceğim ;) <3

oomercant

Yazar
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
94
Konu Tasarımı Sunucu İçi Görüntüler Güncellenmiştir.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Her şeyden önce sunucunun 1.12 tabanlı olmasına baya bir sevindim. Bunun dışında sunucuyu sahiden beğendim ki mutlaka geleceğim ;) <3
Bekliyorum🥰

Son düzenleme:

Staffy

300 km'de iken azıcık titriyor.
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.279
fotoğraflarda neden glow var

xxWisartxx

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
158
Ben son oyuncu ve craftriseden başka mg sunucu aramaktayım. Yani duyuru mesajını boşa geçtin. Klasik sunuculardan sıkıldım fakat bu sunucuda klasik :/

EfeKurbann

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
107
Ben son oyuncu ve craftriseden başka mg sunucu aramaktayım. Yani duyuru mesajını boşa geçtin. Klasik sunuculardan sıkıldım fakat bu sunucuda klasik :/
Bu piyasada zor bulunur düzgün türk mg sunucusu, mc tr kitlesi 2-3 sunucudan başka sunucuya bakmıyor bile. MG sunucusu açmayı düşünüyorum ben mesela, ilkten tr olarak düşündüm fakat ardından almanya lokasyon alıp yabancılara hizmet vermenin çok daha mantıklı olacağını fark ettim. Birileri soktu tr piyasasına şu skyblock, faction, survivalı daha çıkamadık içlerinden. Artık geçilmiyor bu tarz sunuculardan.

oomercant

Yazar
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
94
fotoğraflarda neden glow var
Sunucu İçi görüntülerden bahsediyorsan shader ile çekildiler ❤

Klasik olaraktan kastın nedir ? Ne klasik geldi ki sana survival sunucusunda daha farklı ne olabilir gene de değerli yorumun için teşekkür ederim❤

Staffy

Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.279
Sunucu İçi görüntülerden bahsediyorsan shader ile çekildiler ❤

Klasik olaraktan kastın nedir ? Ne klasik geldi ki sana survival sunucusunda daha farklı ne olabilir gene de değerli yorumun için teşekkür ederim❤
yok be üstad şeyden diyorum bak şu 4629942 ultramegavipsel internetimle atıyorum hemen:
1595337428030.png

oomercant

Yazar
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
94
Bu piyasada zor bulunur düzgün türk mg sunucusu, mc tr kitlesi 2-3 sunucudan başka sunucuya bakmıyor bile. MG sunucusu açmayı düşünüyorum ben mesela, ilkten tr olarak düşündüm fakat ardından almanya lokasyon alıp yabancılara hizmet vermenin çok daha mantıklı olacağını fark ettim. Birileri soktu tr piyasasına şu skyblock, faction, survivalı daha çıkamadık içlerinden. Artık geçilmiyor bu tarz sunuculardan.
Skyblok faction survival ı soktu demişsin haklısın fakat ben burada gelip te survival games skywars build battle gibi sunucu açsam sence kim gelip beni tercih eder büyük çok bilinen sunucular varken lütfen bu tarz yorum yapmadan önce düşünün bu sunucunun sahibi egg wars bed wars sunucusu açsa oynayan oyuncu 10 20 'yi geçer miydi diye herkes büyük sunucularda oynuyor bu minigames'leri gene de yorumun için teşekkür ederim💙

yok be üstad şeyden diyorum bak şu 4629942 ultramegavipsel internetimle atıyorum hemen:
Eki Görüntüle 134095
ha 😊 onu tasarımcı yaptı ben yapmadım sunucu içi görüntülerden bahsediyorsun sandım💙

Staffy

Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.279
Skyblok faction survival ı soktu demişsin haklısın fakat ben burada gelip te survival games skywars build battle gibi sunucu açsam sence kim gelip beni tercih eder büyük çok bilinen sunucular varken lütfen bu tarz yorum yapmadan önce düşünün bu sunucunun sahibi egg wars bed wars sunucusu açsa oynayan oyuncu 10 20 'yi geçer miydi diye herkes büyük sunucularda oynuyor bu minigames'leri gene de yorumun için teşekkür ederim💙

ha 😊 onu tasarımcı yaptı ben yapmadım sunucu içi görüntülerden bahsediyorsun sandım💙
tasarımın sonu hariç diğer alanları premium resmindeki berlin çok rahat anlatıyor süper

oomercant

Yazar
Altın Kalem
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
94
tasarımın sonu hariç diğer alanları premium resmindeki berlin çok rahat anlatıyor süper
ilk deneyimimiz olduğu için böyle şeylere dikkat etmemiştim glowdur farklı bir şey dir fakat bundan sonra dikkat edeceğim değerli yorumun için teşekkür ederim😊

KardasLand

Artık Savaşmayı Bıraktı
Zümrüt Üye
Destek Yetkilisi
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
191
Şu an ortalama bir sunucuya benziyor, ama asıl farkı ork vadisi ve maden görevlerini tamamladığınızda ortaya çıkacağına inanıyorum. Bol şans!

Yukarı Alt