Sol Reklam

BartuAbiHD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

BartuAbiHD#2075

Elmaslar
36
Puanlar
13.445
Minecraft
BartuAbiHD
Selam, eğer tema yaptırmak isterseniz yardımcı olabilirim.
Bu arada, elytraweb'den farkı nedir?
Yönetim paneli daha iyi, daha fazla şey yönetim panelinden yönetilebiliyor, elytraweb'de kredi yükleme bozuktu DrawWEB'de bozuk değil vb.

php tarafı da elytraweb'den daha iyi.

Evelances

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

UmutLykia#4833

Elmaslar
5
Puanlar
410
Yer
İstanbul
Minecraft
UmutLykia
Bence LeaderOS'un yerini tutmaz... yinede başarılar diliyorum.

Aeria

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aeria#0000

Elmaslar
8
Puanlar
580
Yer
Bursa
Minecraft
Aeria

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
Premium
Quezly

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
660
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Arkadaş leaderos yerini tutacam dememiş zaten boşa triplere girmeyin.
Sadece görüşünü söylemişti gereksiz yere tartışmaya girmenin anlamı yok ?

Evelances

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

UmutLykia#4833

Elmaslar
5
Puanlar
410
Yer
İstanbul
Minecraft
UmutLykia
Arkadaş leaderos yerini tutacam dememiş zaten boşa triplere girmeyin.
Sadece görüşünü söylemişti gereksiz yere tartışmaya girmenin anlamı yok ?
Burda Karşı firmayı lekelediğim yok onu belirtmek isterim kendilerine başarılar dilerim. fakat benim görüşüm dediğim gibi leaderos ayrıca eğer ki DrawWEB'de LeaderOS'un önüne geçmek istiyor ise kendilerini biraz daha geliştirmeleri gerek. örneğin minecraft web scriptlerinin hepsi aynı sayılır temalarında bir değişiklik olmuyor leaderos'ta dahil insanların gözüne farklılık getirilmesi gerek. dahada işlevli birşey olması gerekiyor. mesela örneğin craftrise ve sonoyuncu kendi yazılımlarını kullanıyorlar. ve baya bir işlevli olduğunu düşünüyorum o scriptlerin. dediğim gibi eğer ki DrawWEB gerçekten başarılı olmak istiyorsa daha çok çalışmaları gerek kötülediğim yok kesinlikle.. Ellerine emeklerine sağlık diliyorum kendilerine başarılar diliyorum. sadece kendi fikrimi paylaştım o kadar..

Sağlıklı Günler Dilerim..

DrawWeb

Web Script
Onaylı Satıcı

Discord:

DrawWeb#4913

Elmaslar
3
Puanlar
1.310
Yer
Kırklareli
Yeni sürüm çıktı, artık script'te yeni tema bulunmaktadır.

Demo için BURAYA tıklayın.​

Muhammet Matrix

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

muhammetmatrix

Elmaslar
20
Puanlar
470
Yer
Türkiye, Denizli
Minecraft
muhammetmatrix
Gerçekten çok sade ve müthiş olmuş benim şuan webscriptim olmasa %100 bunu alırdım.

DrawWeb

Web Script
Onaylı Satıcı

Discord:

DrawWeb#4913

Elmaslar
3
Puanlar
1.310
Yer
Kırklareli

Mert

speedforce
Forum Geliştiricisi
MinePass
Hosting Görevlisi

Discord:

suddlefrv

Elmaslar
46
Puanlar
2.395
Yer
Türkiye
Minecraft
suddlefrv
Twitter
igntaj
Öncelikle kendine birşeyler katman hoşuma gitti. Scriptteki hataları hemen düzeltmen de güzel. Başarılar dilerim. Ana site için bir Bootstrap UI Kit öneririm. Bence değiştirmelisin.

Mert

speedforce
Forum Geliştiricisi
MinePass
Hosting Görevlisi

Discord:

suddlefrv

Elmaslar
46
Puanlar
2.395
Yer
Türkiye
Minecraft
suddlefrv
Twitter
igntaj
Burda Karşı firmayı lekelediğim yok onu belirtmek isterim kendilerine başarılar dilerim. fakat benim görüşüm dediğim gibi leaderos ayrıca eğer ki DrawWEB'de LeaderOS'un önüne geçmek istiyor ise kendilerini biraz daha geliştirmeleri gerek. örneğin minecraft web scriptlerinin hepsi aynı sayılır temalarında bir değişiklik olmuyor leaderos'ta dahil insanların gözüne farklılık getirilmesi gerek. dahada işlevli birşey olması gerekiyor. mesela örneğin craftrise ve sonoyuncu kendi yazılımlarını kullanıyorlar. ve baya bir işlevli olduğunu düşünüyorum o scriptlerin. dediğim gibi eğer ki DrawWEB gerçekten başarılı olmak istiyorsa daha çok çalışmaları gerek kötülediğim yok kesinlikle.. Ellerine emeklerine sağlık diliyorum kendilerine başarılar diliyorum. sadece kendi fikrimi paylaştım o kadar..

Sağlıklı Günler Dilerim..
Lütfen bilmediğiniz terimleri forumdaki diğer kullanıcılara karşı kullanmayın. Her script aynı hepsi birbirinin kopyası. Çoğu artık sistem yerine teması iyi olanı seçiyor veya tema satıcılarını seçiyor.

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
128
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Sunucum için yazın almayı planladığım bir script umarım yeni temalar gelir (şuanki temalar pek hoşuma gitmedi) fiyatıda uygun sorunlarıda gördüğüm kadarıyla hemen çözüyorlar şans verilebileceğini düşünüyorum.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Fiyat gayet iyi temalar yenilenirse tadından yenmez.

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Bir scriptin ucuz olması asla satış stratejisi olmamalı, zira bir söz vardır; "Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim" diye. Eğer bir veri saldırısı ve sızıntısı yaşanırsa, yaşanmasa bile bir sunucu ek özellik istese yetersiz kalacak. Website/webscript bütçeden kısılmaması gereken bir konu, zira sunucu sahibinin suçu yokken sizin güvenlik açığınız olursa olan oyuncularına olacaktır. Tavsiye etmiyorum, bu da baltalama değil profesyonellik çağrımdır. Temalarınızı, konu tasarımınızı, özelliklerinizi ve fiyatlandırmanızı gözden geçirebilirsiniz.

DrawWeb

Web Script
Onaylı Satıcı

Discord:

DrawWeb#4913

Elmaslar
3
Puanlar
1.310
Yer
Kırklareli
Bir scriptin ucuz olması asla satış stratejisi olmamalı, zira bir söz vardır; "Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim" diye. Eğer bir veri saldırısı ve sızıntısı yaşanırsa, yaşanmasa bile bir sunucu ek özellik istese yetersiz kalacak. Website/webscript bütçeden kısılmaması gereken bir konu, zira sunucu sahibinin suçu yokken sizin güvenlik açığınız olursa olan oyuncularına olacaktır. Tavsiye etmiyorum, bu da baltalama değil profesyonellik çağrımdır. Temalarınızı, konu tasarımınızı, özelliklerinizi ve fiyatlandırmanızı gözden geçirebilirsiniz.
Merhaba, yorumunuz için teşekkürler.

Scriptin ucuz olma sebebi, rakip scriptlerin piyasada yeterince var olması ve farkındasınızdır Minecraft artık çöküşe doğru gidiyor, oyuncuları son 1 yıl içerisinde çok fazla azaldı. Oyuncu az olunca, sunucu kuran insan sayısı da haliyle azalıyor.

Fakat gelecek güncellemeden sonra fiyatlarda değişikliğe gitmeyi düşünüyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı