Sol Reklam

Rehber Dostum, Dostum Güzel Dostum! - Minecraft Yağmacı Nasıl Evcilleştirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
dd7dzrz-44ddc47a-65bc-44b1-ae78-056544d6f270.png

Dostum, Dostum Güzel Dostum! - Minecraft Yağmacı Nasıl Evcilleştirilir?
Mükemmel oyunun, mükemmel oyuncusu nasılsın? Umarım iyisindir, bir sıkıntın yoktur. Minecraft, her şeyi yapabileceğimiz bir oyundur. Daha önceki konumuzda ticarete atılmıştık. Bu konumda Kayseri'li bir arkadaş edineceğimizi söylemek isterdim fakat Mojang'lı bir dost edineceğiz. Dostumuzun bize pek katkısı olmayabilir fakat istediğin zaman yanına gidip derdini anlatabilirsin. Önceki konumda bahsettiğim gibi hayal gücünün sınırlarını bu oyunda aşacaksın. Yağmacı'lardan kısaca bahsederek hemen konumuza geçmek istiyorum. Yağmacı adlı moblar arbalet adlı yay benzeri bir saldırma aleti ile baskınlara katılan gruplardır.

x1080.png

Nasıl Evcilleştireceğim?

"Tamam, buraya kadar her şey güzel. Bunlar bize saldırmaz mı? Nasıl evcilleştireceğiz?" Bu mobları evcilleştirmemiz için kalkana ihtiyacımız var. Kalkan sayısını biraz fazla tutabiliriz. Ne olur ne olmaz diye. Kalkan yerine bir sağa bir sola da kaçabilirsiniz ama en kolayı ve en mantıklısı kalkan. Bildiğiniz gibi bu güzelim oyunumuzda her aletin bir kullanım limiti vardır. Bu limit dolduğunda eşya kırılır. Yağmacı'ların saldırma aleti olan arbalet içinde bu durum geçerli. Bu nedenle amacımız Yağmacı'ların arbaletini kırmak olacak. Yağmacı'ları bir kafese sıkıştırarak, arbaletini kırmaya çalışacağız. Daha önceden de belirttiğim gibi yedek kalkan almayı unutmayın. Kaybolmaması için de bir isim etiketini yanınıza alın.. Yağmacı'ların yanına giderek kalkanınızı tutun ve arbaleti kırılana kadar da kalkanı tutun. Kırıldıktan sonra zaten bize saldıramayacak.

"Ben bunu eve nasıl götüreceğim?" derseniz de orası size kalmış. Ben bir tünel çekerek su yardımı ile evime götürürdüm. Dediğim gibi hayal gücünüzün sınırı yok, hayal edin ve yapın.

İyi forumlar diliyorum, kendinize iyi bakın. Sağlıcakla kalın. Başka bir konuda görüşmek üzere!

d2bf8a3d24e576537f2d7d9757a54e40.png

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr
evette evcilleştirince ne oluyor amaç ne?

O

Oguzhan_27

Ziyaretçi
Böyle birşey olduğunu bilmiyordum teşekkürler deniyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı