Sol Reklam

Anı Dışlanmak....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NovaSplash

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
13
Puanlar
0
Merhaba yine ben.

Umarım bugün iyisinizdir RABBIMIZ daha iyi yapsın.

Konuya geçeyim ben.

Bugün üzücü bir olay yaşadım. Ne diye soracak olursanız,
DIŞLANMAK

Neden bu konuyu açtım.. Diye soracak olursanız şu yüzden:

# HİKAYE #

Salı
tarih 02.04.18

Yine okula gitmek için hazırlandım ve evden çıktım.
Okula doğru yol aldım sınıfıma girdim ve herkes çok garip davranıyorlardı.
Bana " Hey, sen! * bir çocuksun! " gibi bir sürü lafa tabii tutuldum.
Ve ama aldırış etmedim nasıl olsa bu Hayatta bir amacım yok.
O günden sonra sınıf bana Mesafe koymuş benlen
Konuşmaz, Sormaz oldular bende yine aldırış etmedim.
Sırf şu yüzden: Öğretmeni şikayet etmem
Bende şaşırdım bu sebep'den dolayı rahatsız oldum Rehberlik öğretmenime olayı anlattım oda anlayışla bana şunu söyledi
" Olur, böyle şeyler sen kendini üzme yeter senin değerini bilmiyorlar. " ve bundan sonra bende daha fazla aldırış etmedim.
Ertesi sabah [ Tarih 03.04.18 ] oldu yine okula yol aldım Normal bir sınıf varmış gibi aldırış etmedim. Ve bir arkadaşım yanıma geldi ve bana şunu söyledi.
" Seni burada istemiyoruz senin burada yerin yok! " tabi yine aldırış etmedim.
Ertesi gün yine okula yol aldım. [ Tarih 04.04.18 ]
Sınıfa geldiğimde Matematik öğretmenim beni bekliyordu sınıfa ve bana yani herkese şunu anlattı.

" Arkadaşlar bu olayı 3'üncü kere yaşıyorum sıkıntı etmeyin sadece daha az özen vericeğim " söyledi bende tabi bir şey olmamış gibi devam ettim.
Bu sefer beni sınıftan kovdular
Bende yine aldırış etmedim ama son yaptıkları hiç iç açıcı değildi benim zaten Hayatta bir anlamım yok bir ara kafamda İntihar etmeyi düşündüm ama yapamayacağımı bildiğimden aklımdan sildim yine aldırış etmeden eve geldim üstümü çıkarttım ve astım.

Ve şuanda bu konuyu yazarak size içimi döküyorum iyi forumlar iyi günler.[DOUBLEPOST=1522852706,1522852642][/DOUBLEPOST]Bu arada bunu sadece iç dökmek ve ne kadar saçma bir neden olduğunu göstermek. Herhangi bir eleştiri ve saire yapabilirsiniz.

NovaSplash

Elmaslar
13
Puanlar
0

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Dostum beni cidden yanlış anlama ama yaşını ve kaça gittiğini sorabilir miyim ? Çünkü ergin veya artık büyümüş öğrenciler veya insanlar böyle birşey yapmaz. Sınıfının durumu gerçekten çok vahim. Aileleri hiç birşey öğretmemiş belliki. Bizim sınıfımızda böyle bir durum olduğunda kimse ilgilenmez çünkü problem öğrenci ile öğretmen arasında olduğu için sınıftakiler öğretmeni çok sevseler dahi karışmazlar. Büyük ihtimalle yaş ve sınıfınız küçük o yüzden böylesiniz ayrıca rehber öğretmeninin öyle birşey söylemesi gerçekten çok saçma çünkü benim abimde rehber öğretmeni ve öğrencilerinin yaşadığı problemleri kimle yaşadıysa onunlada sohbet eder problemi çözmeye çalışır bu durumda rehber öğretmeninin yapması gereken sınıfa gelip herkese senin yaptığının yanlış olmadığını değişik şekillerde örnek vererek düzeltmesi gerekirdi. Bu problem biraz daha uzarsa yani arkadaşların hep böyle soğul davranırlarsa sınıf değiştirmeni öneririm çünkü onlardan gelecekte birşey olmaz.

NovaSplash

Elmaslar
13
Puanlar
0
Dostum beni cidden yanlış anlama ama yaşını ve kaça gittiğini sorabilir miyim ? Çünkü ergin veya artık büyümüş öğrenciler veya insanlar böyle birşey yapmaz. Sınıfının durumu gerçekten çok vahim. Aileleri hiç birşey öğretmemiş belliki. Bizim sınıfımızda böyle bir durum olduğunda kimse ilgilenmez çünkü problem öğrenci ile öğretmen arasında olduğu için sınıftakiler öğretmeni çok sevseler dahi karışmazlar. Büyük ihtimalle yaş ve sınıfınız küçük o yüzden böylesiniz ayrıca rehber öğretmeninin öyle birşey söylemesi gerçekten çok saçma çünkü benim abimde rehber öğretmeni ve öğrencilerinin yaşadığı problemleri kimle yaşadıysa onunlada sohbet eder problemi çözmeye çalışır bu durumda rehber öğretmeninin yapması gereken sınıfa gelip herkese senin yaptığının yanlış olmadığını değişik şekillerde örnek vererek düzeltmesi gerekirdi. Bu problem biraz daha uzarsa yani arkadaşların hep böyle soğul davranırlarsa sınıf değiştirmeni öneririm çünkü onlardan gelecekte birşey olmaz.

Öncelik ile şunu dile getireyim evet yaşım küçük olabilir okuduğum yerde eğitim cidden berbat ayrıca Hocalarım öğretmenlerim bunun üstünde hiç bir şey bilmiyorlar hasta olan bir öğrenciyim 7 kez ameliyata yatsam ne yazar? Onlar için, hem rehberlik öğretmenim ise çok fazla umursamıyor Örneğin bir öğrenci sıkıntılı bir cümle söyleyip yolluyor ayrıca ben dayak yediğimde hem burnumdan geliyor
Hemde ben suçlu oluyorum o kadar kötü.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Ben anlamadım neden dışlanma söz konusu bilerek şifreli konuştun sanırım.[DOUBLEPOST=1522856733,1522856587][/DOUBLEPOST]Burası sadece oyun forumu değil, buradaki insanlar çevrendekilerden daha değerli olabiliyor ben çoğu arkadaşımı sanaldan tanıdım ,içini dökmen iyi oldu tecrübe yardımı almak istiyorsan herkesin yaşı var deneyimi var forum hazır; herkes birbiri için yardımlaşmaya...

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Sizin okul bence güzel. Kötüsünü görmemissin.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Öncelikle buraya derdini dökmen çok daha iyi ve olgun bir davranış olabileceğine emin olabilirsin.Bu tür olaylar her türlü insanın başına geliyordur. Hayatın belli başlı dönemlerin de bu süreçte '' Nasıl yaşayacağım ? , Ne yapacağım ? , Yaşayamam , Ölürüm '' Gibi kelimelerle daha doğrusu iç sesinle illa ki konuşacaksın. Bu süreçte hep olan şeyler fakat unutma ki burası bir HAYAT ve burası bir SINAV sen sınavda ki bir öğrencisin. Yüce Allah Kimseye Kaldıramayacağı yükü VERMEZ.Allah seni böyle bir hayatla sınıyor ki kaldırabileceğine emin ki sen buradasın.Kendim bu yazıyı yazarken 3 senelik bir beraber olduğum ilişki de ayrılık sürecindeyim. Üzülüyorum , özlüyorum , ağlıyorum ama ayakta duruyorum.Biliyorum ki ben bunları atlatacağım , çevrene bir gün bakmayı dene. Bir sahil kenarında otur ve insanları izle kimin ne derdi var. Kim mutlu kim mutsuz kimi dileniyor kimi üzülüyor kimi ağlıyor kimi derdini denize anlatıyor. Bir çok hayat var unutma Annesizlik babasızlık yaşayan öksüzler de var hiç kimsesi olmayanlar da var. Bu hayat seni sınıyor sen bu sınav da ayakta kal.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Fiziksel olarak saldırdılar mı ?

Soleil

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba yine ben.

Umarım bugün iyisinizdir RABBIMIZ daha iyi yapsın.

Konuya geçeyim ben.

Bugün üzücü bir olay yaşadım. Ne diye soracak olursanız,
DIŞLANMAK

Neden bu konuyu açtım.. Diye soracak olursanız şu yüzden:

# HİKAYE #

Salı
tarih 02.04.18

Yine okula gitmek için hazırlandım ve evden çıktım.
Okula doğru yol aldım sınıfıma girdim ve herkes çok garip davranıyorlardı.
Bana " Hey, sen! * bir çocuksun! " gibi bir sürü lafa tabii tutuldum.
Ve ama aldırış etmedim nasıl olsa bu Hayatta bir amacım yok.
O günden sonra sınıf bana Mesafe koymuş benlen
Konuşmaz, Sormaz oldular bende yine aldırış etmedim.
Sırf şu yüzden: Öğretmeni şikayet etmem
Bende şaşırdım bu sebep'den dolayı rahatsız oldum Rehberlik öğretmenime olayı anlattım oda anlayışla bana şunu söyledi
" Olur, böyle şeyler sen kendini üzme yeter senin değerini bilmiyorlar. " ve bundan sonra bende daha fazla aldırış etmedim.
Ertesi sabah [ Tarih 03.04.18 ] oldu yine okula yol aldım Normal bir sınıf varmış gibi aldırış etmedim. Ve bir arkadaşım yanıma geldi ve bana şunu söyledi.
" Seni burada istemiyoruz senin burada yerin yok! " tabi yine aldırış etmedim.
Ertesi gün yine okula yol aldım. [ Tarih 04.04.18 ]
Sınıfa geldiğimde Matematik öğretmenim beni bekliyordu sınıfa ve bana yani herkese şunu anlattı.

" Arkadaşlar bu olayı 3'üncü kere yaşıyorum sıkıntı etmeyin sadece daha az özen vericeğim " söyledi bende tabi bir şey olmamış gibi devam ettim.
Bu sefer beni sınıftan kovdular
Bende yine aldırış etmedim ama son yaptıkları hiç iç açıcı değildi benim zaten Hayatta bir anlamım yok bir ara kafamda İntihar etmeyi düşündüm ama yapamayacağımı bildiğimden aklımdan sildim yine aldırış etmeden eve geldim üstümü çıkarttım ve astım.

Ve şuanda bu konuyu yazarak size içimi döküyorum iyi forumlar iyi günler.[DOUBLEPOST=1522852706,1522852642][/DOUBLEPOST]Bu arada bunu sadece iç dökmek ve ne kadar saçma bir neden olduğunu göstermek. Herhangi bir eleştiri ve saire yapabilirsiniz.
İşte, bunlar yobaz insanlar.

S

SILIK

Ziyaretçi
Rehber öğretmenmiş falan... peh! Sınıftan kovulduğunu söyledin. Ailene yeni bir okula gitmek istediğini söyle. Mümkünse oradan taşının. Yeni bir okula başlıyorsun. Öncelikle yaptığın hataları yapma. Sosyalleşme konusunda özellikle. Sahte alfalık yapma. Çünkü gideceğin sınıf muhtemelen birbirlerini tanıyacak. O yüzden erkeklerin arasındaki popüler diğer deyişle alfalar ile takıl. Sosyalleşme konusunda yardımcı olur ve bir olayda arkanda duran kişi daha çok olur. İnsanları yönetmeyi öğren. Bu biraz acımasızca ama gerekli. Hafıza ve zeka testleri çözerek kendini güçlendir. Üzgün olduğun yerde mutlu olmaya çalışmaktansa mutlu olmak için adımlar at.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
S

SILIK

Ziyaretçi
Bencillik yani ?
Bazı durumlarda gerekli olur. Buna acımasızlık diyebiliriz, bencillik diyebiliriz ama insanları yönetmek öyle basit bir şey değil. Öğrenilmesi gereken bir şey bence.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Bazı durumlarda gerekli olur. Buna acımasızlık diyebiliriz, bencillik diyebiliriz ama insanları yönetmek öyle basit bir şey değil. Öğrenilmesi gereken bir şey bence.
Sen işi biliyorsun :D

Son düzenleme:
S

SILIK

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı