Sol Reklam

Rehber Discordun 6 Yıllık Logosu Değişti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Artiex

The unique power of fire!

Discord:

Artiex#4349

Elmaslar
196
Puanlar
4.370
Yer
Adana/Sarıçam
Minecraft
zTugraa
Discordun Logosu Değişti!
Discordun 6 yıllık logosu yerini altta gördüğünüz logoya bıraktı. Logoda çok fazla bir değişim olmasa da daha minimalist bir çalışma olmuş diyebiliriz.

1621187108827.png
Clyde'ın Ruh Halleri
Clyde'ı yani discordun logosunu bize bir insan gibi, biz gibi yansıtmak istiyorlar. Clyde bir insan olacaksa tabiki de duygularıda olmalı. İşte karşınızda Clyde'ın ruh halleri:
1621187517621.png
Daha çok tatlı gibi gözüken Clyde aslında sinirli, şaşkın, mutlu, korkmuş gibi duygular içine bürünebiliyor. Clyde'ı Clyde yapan bu, sempatik olması!
Logodaki Değişim
Herkesin gördüğü üzere logoda fazla bir değişim olmamış, discord bunun için böyle birşey dedi:
"
Tüm bu küçük ayrıntılar, iyileştirmeler ve yeni seçenekler, gelecek yıllar için yepyeni bir görünüme katkıda bulunur."
Yeni Logo Hakkındaki Yorumum
Bana kalırsa önceki logoya göre daha güzel olmakla birlikte daha basitleştirilmiş, basitleştirilmesine rağmen güzelleştirilmiş. Zaten çok fazla değişiklik olmadığı için alışmak uzun sürmez diye umuyorum.
Logoya Eklenebilecek/Kaldırılabilecek Şeyler
Bence o göz simgesi yerine daha güzel bir ifade getirilebilir, veya daha değişik bir amblem yapılabilir sonuçta discord artık sadece oyun oynamak için değil. Topluluklar, projeler için de bir avantaj oldu.

Ekler

• 0_VsNNSYoad7MAlVes.gif
    0_VsNNSYoad7MAlVes.gif
    807,8 KB · Görünt.: 130
Son düzenleme:

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
140
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
"Clyde'ın Ruh Halleri" bu kısım bence çok güzel olmuş, ruh halini yansıtabiliyor.
Logo kısmına gelirsek ise, pek bir değişim yok yani.​

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
627
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Bu logolar önceden internette yapılıyordu veya geziyordu şimdi mi güncelleniyor 1.5 - 2 senedir görüyorum bunları

The Warriors

Gökte ne var?
Premium
Emektar

Discord:

Every Night#0502

Elmaslar
477
Puanlar
4.835
Yer
Chereza'Hub
Discord İzni
Minecraft
Rstarks
Clydenin ruhhalerini bilmiyordum hiç rastlamadım .d

X

xxAlac

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı