Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
dbt (1).png

Merhaba, DiscordBot | TÜRKİYE hizmetine hoş geldiniz.

NEDİR BU ?
Discord Bot sahiplerinin botlarını ekleyebileceği bir sistemdir, DiscordBot | Türkiye.
Eklenen botlar, halka açık bir şekilde sunulmaktadır. Kullanıcılar beğendikleri bota oy verebilir, sunucusuna ekleyebilirler. Bu sayede ÜCRETSİZ bir şekilde botunuzun reklamını yapmış bulunursunuz.

NASIL OLACAK BU İŞ ?
Botunuzu eklemeniz oldukça basit.
1- DiscordBot | Türkiye adresine gir.
2- GİRİŞ YAP butonuna tıkla ve discord hesabın ile giriş yap.
3- BOT EKLE butonuna tıkla ve karşında bulunan formu doldur.
4- BAŞVURUYU GÖNDER butonuna tıkla.
5- Yetkililerimiz botunun Discord Bot kurallarına uyup uymadığını kontrol ettikten sonra botunuz reddedilir veya sitemize eklenir. Reddedilen botların sebebi size iletilir. Sorunu giderdikten sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz.
6- Botunuz onay aldı mı ? İşte bu kadar! Artık tek yapman gereken botuna insanların oy vermesini sağlamak çünkü sistemimiz en fazla oyu olan botu en öne koymaktadır. Sertifikalı botlar ise hepsinden önce gelir! Bunu sakın unutma.

İLETİŞİM
jossian#9923
Discord adresine ulaşarak veya buraya tıklarak discord sunucumuza gelerek yardım/destek alabilirsiniz.
MAİL [email protected]

Son düzenleme:

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Ülkemizdeki Discord sunucu sahipleri için iyi düşünülmüş bir sistem olduğunu düşünüyorum. Ancak site tasarımı aşırı boş ve daha iyi bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Umarım gelişirsiniz.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Ülkemizdeki Discord sunucu sahipleri için iyi düşünülmüş bir sistem olduğunu düşünüyorum. Ancak site tasarımı aşırı boş ve daha iyi bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Umarım gelişirsiniz.
Teşekkürler. Site tasarımı konusuna gelirsek orası biraz karışık :D Elimizde çok fazla örnek yoktu, zaten Dünya üzerinde kaç tane böyle site var ki ? O yüzden bu kadarını yaptık. Sitemiz üzerinde her gün çalışmalar yapmaktayız.

S

sooply

Ziyaretçi
Siteyi çok ama çok geliştirmeniz gerekecek. Geliştirici profesyonel olmalı. Sadece HTML ile kodlanmış gibi duruyor site. Bu reklam oranını azaltır.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Oldukça basit ve insanlar için işlevsel bir site. Fikir güzel gelişiminizi bekliyorum.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Siteyi çok ama çok geliştirmeniz gerekecek. Geliştirici profesyonel olmalı. Sadece HTML ile kodlanmış gibi duruyor site. Bu reklam oranını azaltır.
Siteyi geliştirmek için durmadan çalışıyoruz. Site ve bot (site ile çalışan bir bot) dosyaları birbirinden ayrılamadığı için bu durum çalışmaları oldukça zorlaştırıyor.
Oldukça basit ve insanlar için işlevsel bir site. Fikir güzel gelişiminizi bekliyorum.
Teşekkürler. Gelişeceğimizden emin olabilirsin.

Son düzenleme:

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Başarılar Diliyorum. Fakat Site Aşırı Bir Şekilde Hoş Degil. Bende Bu İşi Yapıyorum Siteminde Başarılı Olduğunu Düşünüyorum. Kendim Yaptım.
İstersen Belki Beraberde Çalışabiliriz. Benim sitemde Budur : BotList.CorwinBot.xyz
Görüşlerin için teşekkürler. @* Bu arada site sadece HTMLden kodlanmadı, içerisinde css gibi kodlarda mevcut.

Son düzenleme:
S

sooply

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Geçtiğimiz birkaç ay önce bu sitenin yabancı sürümünü görmüştüm fakat ben bu siteyi eleştirmeyeceğim. Aksine öveceğim çünkü yabancı sitelerdense Türkçe siteyi tercih ederim. Bunun yanı sıra 5-6 tane Discord platformu botum var. Bu botları sitenize eklemek için sabırsızlanıyorum.

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Geçtiğimiz birkaç ay önce bu sitenin yabancı sürümünü görmüştüm fakat ben bu siteyi eleştirmeyeceğim. Aksine öveceğim çünkü yabancı sitelerdense Türkçe siteyi tercih ederim. Bunun yanı sıra 5-6 tane Discord platformu botum var. Bu botları sitenize eklemek için sabırsızlanıyorum.
Hmm... Görüşün için teşekkürler. O botları teker teker incelemek için sabırsızlanıyorum. :'D xd

S

sooply

Ziyaretçi

Cidden 5 tane mi botun var?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

jossian

jossianNWTR

Discord:

jossian#7521

Elmaslar
44
Puanlar
9.155
Minecraft
jossian
Sitemize ufak bir güncelleme gelmiştir. Görüşlerinizi bekliyorum.

IronGolem

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Golem#9202

Elmaslar
61
Puanlar
6.570
Minecraft
IronGolem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı