Sol Reklam

Discord YARDIM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Merhabalar, bugün bu hatayı almaya başladım.Ana hesabıma kayıtlı olan telefon numarasını başka bir hesaba yazdım ve ana hesabından silindi. 8 saatir ana hesabıma erişemiyorum.

Telefon numaramı girince "Bu telefon numarası başka bir hesapta kullanılıyor" fakat hiç bir hesabımda telefon numarası yok. Açtığım yan hesap da ise o telefon numarasını silmiştim.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Merhabalar, bugün bu hatayı almaya başladım.Ana hesabıma kayıtlı olan telefon numarasını başka bir hesaba yazdım ve ana hesabından silindi. 8 saatir ana hesabıma erişemiyorum.

Telefon numaramı girince "Bu telefon numarası başka bir hesapta kullanılıyor" fakat hiç bir hesabımda telefon numarası yok. Açtığım yan hesap da ise o telefon numarasını silmiştim.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
Discord hesabına girerken numara istiyorsa 5 10 tlye yurtdışı telefon no alabilirsin 1 smslik o şekilde onaylatıp kullanabilirsin.

Ama numaranı tekrar ana hesabına eklemek istiyorsan https://support.discord.com/ adresinden destek oluştur eklemeyebilirler ama bi şansını dene belki eklerler değişkenlik gösteriyor 2-3 gün içersinde cevap alırsın bilemedin 1 hafta

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
IMG_20210611_202851.jpg
Böyle bir hata alıyorum.

S

Silinen üye 123937

Ziyaretçi
Aynı soruna yakından şahit oldum, destek hattına mail attık ve telefon numarasının geçerli olarak gözükmesinin kendi ellerinde olmadığını sistemin otomatik olarak düzelttiğini söylediler, telefon numarasını 2 yıl aradan sonra artık kullanabiliyoruz ?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Aynı soruna yakından şahit oldum, destek hattına mail attık ve telefon numarasının geçerli olarak gözükmesinin kendi ellerinde olmadığını sistemin otomatik olarak düzelttiğini söylediler, telefon numarasını 2 yıl aradan sonra artık kullanabiliyoruz ?
lynch sağlık olsun

quaforgods

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

QGunGod !#2952

Elmaslar
2
Puanlar
125
Aynı sorun dün bende de vardı.
Daha öncesinde bot doğrulamaya düşüp o numaranı verdiysen böyle saçma bir hata alabiliyorsun. Çözümü ise daha öncesinde girdiğin hesaplardan bağlantısını kopar olmadıysa başka telefon numarasıyla doğrulamalısın.
Peki bu telefon numarası kaç günde düzeliyor "farklı hesap" kısmından, 1 gün veya 30 gün içerisinde değişiyor.
Eğer olmadıysa destek talebinde gün belirterek öncelik sağlayabilirsiniz.
İyi forumlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı