Discord Oyun Logosu Hatası

nexi

Miracles only happen successfully.
Deneme Destek
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.125
Yer
Samsun
Zümrüt
0
Merhabalar, Epic Games tarafından indirdiğim harika bir oyun var ismi Rogue Company. Fakat bu oyunun logosu discord da gözükmüyor ve ben aşırı sinir oldum bu duruma. Çünkü tüm oyunların logosu gözükürken neden gözükmüyor anlamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinrim şimdiden teşekkürler.

Scr32423243eenshot_1.png

? işareti olan kısımda oyunun logosu göstermiyor. Aşırı sinir bozucu bir durum yardımcı olabilecek var mı?

Duygulandım

Yağmurlu bir günde beceriksizce kucaklıyorum seni.
Zümrüt Üye
Hypnos
Zümrüt Kalem
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
290
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Şahsen benim için de sinir bozucu bir durum. Bana öyle bir şey olsa o oyunun durumda gözükmesini kaldırırdım. Böyle şeylere tikim var denilebilir.

nexi

Deneme Destek
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.125
Yer
Samsun
Zümrüt
0

Syd

Uzaklarda hiçbir şey göremiyorum!
Yazar
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
381
Zümrüt
0
Discord destekli oyunlarda logo ve oyun içerisindeki yapılan faaliyetler genelde gözüküyor. Yeni oyunlar da bir süre sonra ekleniyor o desteğe. Ama ne zaman eklenir bilmiyorum.

nexi

Deneme Destek
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.125
Yer
Samsun
Zümrüt
0
Discord destekli oyunlarda logo ve oyun içerisindeki yapılan faaliyetler genelde gözüküyor. Yeni oyunlarda bir süre sonra ekleniyor o desteğe. Ama ne zaman eklenir bilmiyorum.

Oyun yaklaşık olarak 2 ay gibi bir süredir var zaten. Yeni bir oyun olduğundan ben de sizinle aynı fikirde oldum. Lakin bende de bir sorun olabilir gibi de aklıma geldi, fakat rocket league de bir sıkıntı olmadı.

• Elmas
Tepkiler: Syd

Syd

Uzaklarda hiçbir şey göremiyorum!
Yazar
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
381
Zümrüt
0
Oyun yaklaşık olarak 2 ay gibi bir süredir var zaten. Yeni bir oyun olduğundan ben de sizinle aynı fikirde oldum. Lakin bende de bir sorun olabilir gibi de aklıma geldi, fakat rocket league de bir sıkıntı olmadı.
Evet, 2 ay az bir süre değil. Fakat dediğim gibi her oyun her zaman Discord desteğine sahip olmuyor. Genelde çok oynanan oyunları ekliyorlar "durum desteğine". Ama herhalde eklenir diye düşünüyorum.

MustafaTRK

MustafaTRK#9404
En iyi cevaplar
17
Elmaslar
722
Yer
Türkiye
Zümrüt
0
Minecraft
Oyun sahibi tarafından gerçekleştirilirse Discord'a desteği ekleniyor:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

nexi

Deneme Destek
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.125
Yer
Samsun
Zümrüt
0
Oyun sahibi tarafından gerçekleştirilirse Discord'a desteği ekleniyor:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Oyun henüz beta aşamasında olduğu için gözükmüyormuş. Sorun tek bende değilmiş, oyunun ana discord sunucusuna gittiğimde diğer kullanıcılarda da aynısını gördüm. Bir kullanıcı, sorunun beta aşamasında olduğu için ve henüz oynanmaya hazır olmadığı için buglar vs. bu durumda olduğunu söyledi. Bilgilendirmeyi aldım yani. Yine de teşekkür ederim size de.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı