Discord Nitro Almadan Discord Etiketini Değiştirme

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

akıner

İşi Düşenin Knksı
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
64
Elmaslar
1.025
Puanlar
7.040
Öncelikle yapacağımız işlem tamamen random olacaktır. Yani sizin belirlediğiniz etiket değil, tamamen rastgele bir etikete atacaktır.

1. Öncelikle UnbelievaBoat isimli botu discord sunucumuza ekliyoruz (herhangi bir sunucu olabilir ne sunucusu olduğu farketmez).
Link: UnbelievaBoat minecraft türkiye

2. Sonrasında herhangi bir chat kanalına gidip "!discrim" yazıyoruz.

3. Çıkan linki açıp oradaki herhangi bir ismi (kendi ismimiz dışında) kopyalıyoruz.

4. Sonra discordda ayarlar bölümüne gelip kopyaladığımız ismi ismimizin yerine yazıp kaydete basıyoruz.

5. Kaydete bastıktan sonra tamamen rastgele bir etikete atmış olacak.

Yapamayanlar için anlatım videosu (bana ait değildir);

Ekler

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
430
Puanlar
1.790
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Random bir etikete atması yine saçma olmuş. Bence gerek yok gibime geldi :) ama yinede isteyen yapar. Başarılı.

YouJiin

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
35
Puanlar
90
Steam
Kaan"YouJiin"Kchn
Discord
Kaan"YouJiin"Kchn#3014
Minecraft
KaanKchn
Akıner yanlış anlamazsın umarım ama hayatımda gördüğüm en gereksiz rehber olabilir.

Cylonce

Mekanın Sahibi & EGOlonce
En iyi cevaplar
53
Elmaslar
1.932
Puanlar
4.495
Steam
Cylonce
Discord
Cylonce#4828