Sol Reklam

Discord Nitro Abonelerine Ücretsiz YouTube Premium Veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Discord nitroyu çok saçma buluyorum ancak nitro alanlara da bu denli bir iyilik yapması hoşuma gitmedi değil. Başarılı. Yazılarınızın devamını bekliyorum.

gamet

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

gamet

Elmaslar
0
Puanlar
6.250
Başarılı bir konu. Ama anlamıyorum discordu normal üyelerine ve nitro classic kullanıcılarına hiç etkinlik duzenlemiyr. 2018 yılında hypesquad da olan herkese nitro vermişlerdi mesela umarım gene bu tarz şeyler olur.

S

Silinen üye 140777

Ziyaretçi
Youtube premium'u kullandığımızda ve kart bilgilerimizi giriş yaptığımızda hesabımızdan yaklaşık olarak 1TL'lik bir çekim yapıyor.

EK:

:
Unknown.jpeg

A

agodevr

Ziyaretçi
Ben alırken kartımdan 1 tl çekip geri yükledi sıkıntı olmadı.

S

sooply

Ziyaretçi
Youtube premium'u kullandığımızda ve kart bilgilerimizi giriş yaptığımızda hesabımızdan yaklaşık olarak 1TL'lik bir çekim yapıyor.

EK:

: Eki Görüntüle 184336
Kartında para var mı yok mu diye kontrol ettiren sistem. Geri yükleyecek ki zaten 1 TL 12 Cent adamlar ne yapsın 12 Cent'i, bir de öyle düşünmek lazım.

A

agodevr

Ziyaretçi
Kartında para var mı yok mu diye kontrol ettiren sistem. Geri yükleyecek ki zaten 1 TL 12 Cent adamlar ne yapsın 12 Cent'i, bir de öyle düşünmek lazım.
Çoğu şey böyle kontrol ediyor geri veriyor

S

Silinen üye 140777

Ziyaretçi
emin değilim uzun zamandır papara kullanmıyorum eskiden cüzi bi miktar alıyordu bazı platformlar.

A

agodevr

Ziyaretçi
S

Silinen üye 140777

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı