Discord botum için hosting arıyorum

NacssHost

Gelişmiş DDoS Koruması - Yüksek Kalite ve Donanım
Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
60
Puanlar
485
Yer
NacssHost
Zümrüt
0
Merhabalar @YulafEzmesi,

Kullandığımız yazılım NodeJS, Java/JDK, Python, C# ve .NET, PHP 7.2, Lua ve daha fazlasını barındırmaktadır. (Bu eklenti sahibinin paylaştığı bir bilgidir.)

Şuan aktif olarak kendi botlarımız dahilinde 12 adet discord tarafından onaylı - onaysız bot hizmet almaktadır, daha farklı soru ve sorunlarınız var ise bizlere discord üzerinden ulaşmayı unutmayın.

discord.nacsshost.com

Saygılarımızla,
NacssHost.com

dahadüşünmedim

Odunlara Vur Vur Vur!
Altın Üye
Staticforge
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
49
Puanlar
195
Zümrüt
0
Kankam sana şiddetle @Govizyon'u tavsiye ederim, 3 yıldır JavaScript ile Bot kodlamaktayım, birçok hostingle çalıştım, en iyi performansı onda aldım. Şuanda kullandığım VDS'de 17 - 18 Bot çalışmakta en yüksek aldığım ping 100 sebebi ise discord api. Hiçbir sorun yaşamazsın. Belki duymuşsundur BotsBase adında bir botlist vardı oranın yapımcılarındanım, oranın barındırmasıda govizyondaydı. İşlemci olarak E5-2697 V2 kullanabilirsin.
O hatayı bir kez yaptım bir daha yapmam. Üç günde sunucum beş defa kesintiye uğradı ve 3-4 gün pasif kaldı sonucunda hiçbir telafi de yapılmadı. Destek açtığım zaman geç cevap aldığımı saymıyorum bile. Ayrıca Harun Bey'e isteğim üzerine tüm faturalarımın silinmesini ve hesabımın askıya alınmasını talep etmiştim.

Govizyon

Koydum Çalışma Masasını
Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
76
Puanlar
0
Zümrüt
0
O hatayı bir kez yaptım bir daha yapmam. Üç günde sunucum beş defa kesintiye uğradı ve 3-4 gün pasif kaldı sonucunda hiçbir telafi de yapılmadı. Destek açtığım zaman geç cevap aldığımı saymıyorum bile. Ayrıca Harun Bey'e isteğim üzerine tüm faturalarımın silinmesini ve hesabımın askıya alınmasını talep etmiştim.
Merhaba @Geronimo ,
Bu durumu sadece 1 kişide yaşadığımız için sizin o kişi olduğunuzu düşünerek altta ki duyuruyu aylar önce sizin için attık. Başka insanlar da okuduğu için burada ki yazıyı biraz daha güncelleştirdik.

Sizden sonra yaşananları şu şekilde anlatmak isterim; Ekibimiz için söylenenleri değerlendirdik ve ekibimizin çalışanlarını yeniledik. Govizyon olarak 24 saatin toplamda 24 saatini molaları düşünce 19 saat mesaii şeklinde disiplinli olarak müşterilerimize ayırdık.

Daha öncesinde bizden hizmet alan kişilerin öneri ve görüşlerini dikkate alarak uzun bir süre önce işlemler gerçekleştirdik. Önerileriniz ve Tavsiyeleriniz üzerine %50 civarlarında bir büyüme elde ettik.

Müşterilere özel ekip üyelerine ayrı ayrı çalışma saatleri atadık.
Yaşanan problemlerin giderilmesi(kesinti) için gerekli yerlerle irtibata geçerek gerekli aksiyonları yaptırdık. Son 3 gün hariç 60 güne yakın bir sürede kesinti sadece 2 adet planlı çalışma ile sınırlı kaldı ve çalışmaları gerçekleştirerek çok kısa bir kesinti ile uzun süreli kesintisiz hizmet sunduk.

Türkiye'ye gelen yoğun ataklar sebebiyle pop noktaları engellendiği için cihazlarımız özel hatta geçerek bu ataklardan korundu son 3 ay içerisinde tek bir müşterimiz bile DDoS ataklarıyla düşmedi DDoS'a karşı korumada %90 başarı elde ettik.

Oyun sektörünün pek kullanmadığı SMS servislerini aktif ederek müşterilerimizin en hızlı şekilde destek taleplerinden bilgi almasını sağladık

bunun yanı sıra fatura/sipariş durumu/hatırlatma/şifre sıfırlama/zorla hesaba giriş denemeleri gibi önemli konuları da SMS ile iletmeye başladık.

LosingWeb
gibi yazılımları devralarak müşterilerimize güncel bilinen yazılımlar dağıtma kararı aldık.

Bugün alınmış bir karar ile (11.10.2020) Forum üzerinde Banner/Konu Sabitleme gibi ücretsiz reklam vermeye başladık, yayıncılarla anlaşarak referanslarımızı arttırdık.

Stoklarımıza Ryzen 9 3900x ekleyerek Yüksek performans cihazları ekledik.

Bir kaç gün kesinti yaşadığınız olayda ise tüm müşterilerimizin makinelerini daha üst bir makineye taşıdık 5.000₺'lik cihazdan piyasa değeri 18.000₺ olan cihaza ücretsiz geçiş sağlattık.

Yönetim panellerini geliştirerek Yetkililere olan ihtiyacı minumum değerlere indirdik müşterilerimiz hızla artarken açılan destek talepleri düşüşe geçti. Yönetim paneline yetkiliye ihtiyaç olmadan sadece 5 dakika da kurulan işletim sistemleri ekledik.
Bu liste şu şekildedir;

1602430734210.png

Öneriler ve şikayetler sayesinde stoklarımız sonlarda siz değerli müşterilerimizden, eski müşterilerimizden ve diğerlerinden almış olduğumuz bu öneriler gerçekten Govizyon için büyük bir şans. Tekrardan bize öneri, görüş bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ve son olarak söylediğiniz cümlelerden geç cevap alma hususunda bir bilgi vermek isterim; Destek talepleriniz genellikle 5 dakika ila 3 saat arasında cevaplanmış. Gece 3 de oluşturduğunuz pek çok talebi gece saatlerinde sizin için çözüme kavuşturmuşuz. Pek çok destek talebinizde işletim sistemi değişikliği, ve şifre sıfırlama gibi işlemler olmuş.

Sizinle tekrar yakın zamanda çalışarak düzgün bir hizmet alacağınızı kanıtlamak isteriz. her halükarda mağdur olduğunuzu söylediğiniz için dilerseniz size 1 Aylık 8 GB Ryzen 9 3900x hediye edelim.

Sevgiler,

Son düzenleme:

dahadüşünmedim

Odunlara Vur Vur Vur!
Altın Üye
Staticforge
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
49
Puanlar
195
Zümrüt
0
Merhaba @Govizyon,
Öncelikle vakit ayırıp ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. "Bu durumu sadece 1 kişide..." demeniz biraz şaşırttı oysaki aynı benim gibi mağdur olan onlarca insan vardı. Tahminen sadece ben biraz asi davrandım ama kendinizi benim yerime koymanızı isterim. Parasını verdiğiniz ve almak istediğiniz hizmeti alamamak canınızı sıkmazmıydı? Her neyse tekrardan geçmiş konuları gündeme getirmeye gerek yok. Olmuş bitmiş hatalarınızı telafi etmek için onlarca masrafa girip kendinizi güçlendirmişsiniz. Bunun duyduğum için hem çok sevindim hem de gurur duydum.

Teklifiniz için teşekkür ederim. Yeni hizmetinizi merak etmiyor değilim fakat birkaç bot için sunduğunuz teklif çok fazla ayrıca kabul etsem bile diğer ay olacak 100-120 lira.

Vakit ayırıp mesaj yazdığınız için teşekkür ederim. Yeni ekibiniz ve hizmetlerinizle umarım daha başarılı olursunuz.

Ada06

Hayattaki En Hakiki Mürşit İlimdir, Fendir.
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
437
Puanlar
2.285
Yer
Muğla
Zümrüt
0
Minecraft
Kullandığınız yazılımı az çok tahmin edebiliyorum, gerekli tüm modülleri karşıladığından emin misiniz?

Şu anda aktif olarak kaç kişi kullanıyor?
Merhaba, bu hizmet yeni eklendi ve eklendiği gün yaklaşık 2 müşteri satın aldı! Yaklaşık 1 haftadır hizmetimiz aktif ve 20'ye yakın Discord Bot müşterimiz bulunmakta.

BraveHeart_

Gelecekten bahsedenlerin gidişine hastayım.
Elmas Üye
Zümrüt Üye
Altın Üye
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
379
Puanlar
1.440
Yer
Karabük
Zümrüt
0
Minecraft

aksunucum

AKSUNUCUM - Veri Merkezi Hizmetleri
Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
325
Yer
İzmir
Zümrüt
0
Kodladığım bot için hosting arayışındayım. Bütçem aylık 30 lira. Tercihen Linux destekli makineler beni mutlu edecektir.
Forumda biraz gezme şansı buldum ve çoğu üye ısrarla Keyubu'yu tavsiye ediyor. Önceden kullanmıştım fakat şu an ne e-postayı ne de şifresini hatırlıyorum. Birkaç defa Discord'dan sahibine ulaşmaya çalıştım fakat beni pek sallamadı. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ediyorum.​
Konu İle ilgili olarak ÖM üzerinden ulaşmış bulunmaktayız :melek:

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Mentör
MC-TR Donator
Emekli
Team Quality
Yardımsever Üye
Yasaklandı
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
12.422
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Zümrüt
10
Minecraft

Bu tür durumlar için kesinlikle @Govizyon firmasını öneririm. Hiç pişman olmayacaksınız <3

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
Altın Üye
RiseRuins
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
743
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Zümrüt
0
Minecraft
Bir Bot İçin 2 gb ramlik vds almak çok iyi görünebilir ancak gereği yok 256 mb ram bile yeter bence..
256mb ram yetiyor ise 512mb veren glitch'i kullanabilirsiniz. Bir süre sonra botunuz yavaş veri yazmaya veya ping seviyeleri 1000'e çıktığında bu neden oluyor yahu demeyiniz.

xPucciGqng

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
236
Puanlar
925
Zümrüt
0
Minecraft
256mb ram yetiyor ise 512mb veren glitch'i kullanabilirsiniz. Bir süre sonra botunuz yavaş veri yazmaya veya ping seviyeleri 1000'e çıktığında bu neden oluyor yahu demeyiniz.
:d :d veri yi neden yavaş alıyor disk dolu diye bunu tahmin etmen lazım hocam vds de bayağı ssd (disk) olduğu için bunda sıkıntı yaşamayacaksınız

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
Altın Üye
RiseRuins
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
743
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Zümrüt
0
Minecraft
:d :d veri yi neden yavaş alıyor disk dolu diye bunu tahmin etmen lazım hocam vds de bayağı ssd (disk) olduğu için bunda sıkıntı yaşamayacaksınız
Sadece disk dolu olduğundamı veriyi geç çekiyor? Ram ve işlemci performansıda önemli. Artık hostinglerin çoğu ssd kullandığında, birtane 4 GB e5 2697v2 makine yetecektir.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı