Sol Reklam
Sağ Reklam

Discord Botu: Tomris

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Discord api herkesin kolayca çözebiliceği birşey olmadığı için discord.js var. Bana kalsa modül kullanmam lakin botu vereceğim kişiler değişiklik yapmak isterse diye discord.js kullanıyorum.
Buna itirazım yok bunları alan çoğu kişi bilgisizdir ve değişiklik yapması zor olabilir fakat dediğiniz gibi node.js gerekli söylemi tamamıyla yanlıştır.

Nazdravia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nazdravia#7869

Elmaslar
34
Puanlar
0
Minecraft
Nazdravia
Birkaç saat ortadan kayboldum ne tatava yapmışsınız.
Fakat bu botu alan ve kuran kişiler için bir sorun olacak, botu barındırdıkları bilgisayarda python kurulu olması gerekecek.
Botumun satılık olduğunu söylemedim. Ayrıca günümüz bilgisayarlarının büyük çoğunluğunda Python yüklü. Tekrar söylüyorum bu işi ücret için değil kendim için yapıyorum.

Bir de eğer yanlış anladıysam, python kullanmıyorsan, yine de kolay gelsin. Umarım son zamanlardaki "gogılda kod buldum yupppi artık kodırım" anlayışında değilizdir :]
Dört, beş defa okudum ya bende sıkıntı var ya da sen Türkçe derslerini dinlemiyorsun. Herneyse. Google'dan hazır kod alacak kadar vasıfsız değilim ve bunu kendime yakıştıramam. Ha siz yakıştırıyorsanız orası ayrı.

İleri düzey py bilgisine sahip olanlar için iş oldukça kolay, sadece kendi oluşturup yazdığın kütüphaneleri kullanmanın zevkini düşünsenize...
Değerli görüşün için teşekkür ederim Python'da ilerledikçe kendi kütüphanelerimi yazmaya başlayacağım.

Yukarıda dönen js saçmalığını da anlamış değilim :D İyi forumlar dostlar!

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Birkaç saat ortadan kayboldum ne tatava yapmışsınız.

Botumun satılık olduğunu söylemedim. Ayrıca günümüz bilgisayarlarının büyük çoğunluğunda Python yüklü. Tekrar söylüyorum bu işi ücret için değil kendim için yapıyorum.

Dört, beş defa okudum ya bende sıkıntı var ya da sen Türkçe derslerini dinlemiyorsun. Herneyse. Google'dan hazır kod alacak kadar vasıfsız değilim ve bunu kendime yakıştıramam. Ha siz yakıştırıyorsanız orası ayrı.

Değerli görüşün için teşekkür ederim Python'da ilerledikçe kendi kütüphanelerimi yazmaya başlayacağım.

Yukarıda dönen js saçmalığını da anlamış değilim :D İyi forumlar dostlar!
Eğer bilgisayarınızda python yüklüyse bilgisayar kurulumunu siz yapmamışsınızdır.
Kendime ya da başka birisine kod (ç)almayı yakıştırdığımı veya böyle bir şey yaptığınızı belirtmedim. Ve evet, Edebiyat derslerini dinlemiyorum.

Nazdravia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nazdravia#7869

Elmaslar
34
Puanlar
0
Minecraft
Nazdravia
Eğer bilgisayarınızda python yüklüyse bilgisayar kurulumunu siz yapmamışsınızdır.
Kendime ya da başka birisine kod (ç)almayı yakıştırdığımı veya böyle bir şey yaptığınızı belirtmedim. Ve evet, Edebiyat derslerini dinlemiyorum.
Bilgisayarımı kendim kurdum. Windows değil Manjaro kullanıyorum tüm kurulumları kendim yaprım. Kod çalma sözünü size değil ortaya söyledim. Üstüne alınan alınsın.

MasterSurvival

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
26
Puanlar
6.260
Güzel bir tanıtım konusu olmuş.

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820
klasik geliştirebilir

Barbarosia

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
3.720
Baya sağlam gibi duruyorbende istiyorumm :DD

zamircraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
ZamirCraft
Aklıma nedense tomris hatun lafı geldi, paylaşımınız ve emeğiniz için teşekkürler.

Umut Dirlik

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Mlynstax#7945

Elmaslar
5
Puanlar
2.010
Minecraft
Mlynstax

TheManager

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Ayhan Samed#9144

Elmaslar
22
Puanlar
0
Yer
İzmir
gayet başarılı ve güzel ellerine sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı