Sol Reklam
Sağ Reklam

Discord Botu: Tomris

Nazdravia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nazdravia#7869

Elmaslar
34
Puanlar
0
Minecraft
Nazdravia
Selam forum sakinleri!
Kendi bilgi ve tecrübemle Discord Botu geliştiriyorum. Lütfen yorumlarda "komutlar klasik", "komut sayısı az" gibi ibareler kullanmayın. Hangi modülü kullanacağımı, nerede hangi fonksiyonu kullanacağıma bakarak kodluyorum. Piyasadaki bot geliştiricilerin çoğu gibi oradan buradan kodları çalarak kendime geliştirici demiyorum. Photoshop bilgim olmadığı için sizlere afilli bir makale sunamayacağım, kusura bakmayın.
ve karşınızda Tomris!

Tomris'in Oluşumu
Bir Salı akşamı Vision takımı geliştirdikleri bu kodu yani Tomris'i çalıştırmaya karar verdiler ve o sihirli kelimeleri yazmaya başladılar, python Tomris.py. Tomris, Amerika lokasyonlu hızlı bir sanal sunucuda çalışmaya başladı. Vision'ın göz bebeği Tomris başlarda çok başarısız bazı işlemler yaptı fakat Vision takımı yılmadan, pes etmeden geliştirmeye devam etti. Aradan birkaç gün geçti ve Tomris artık 1.0 sürümüne ulaştı. Fakat bu yeterli değildi, Vision takımı da bunu biliyordu.

2.0 sürümü çok yakında sizlerle

1581196639599.png

1581196674735.png

1581196727241.png

ram kategorisinin üçüncü maddesinde mevcut yazmışım o boşta olacak

1581196898979.png

1581196973986.png

bu kadar yeter :D

Sadece Discord Botu değil sosyal medya botları, clicl botları gibi çeşitli uygulamalar üzerinde de çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ek olarak Vision'a katılmak ve detaylı bilgi almak için Discord adresim Nazdravia#7869
Sadece tanıtım konusu...

Esen kalın dostlar ~ Eklenebilecek özelliklerden bahsetmeyi unutmayın.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence gayet güzel gidiyorsunuz ki klasik komut diyenleri dikkate almamalısın. Çünkü eğer bir bot en iyisi olacaksa olması gereken komutlardır.

Nazdravia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nazdravia#7869

Elmaslar
34
Puanlar
0
Minecraft
Nazdravia

Bence gayet güzel gidiyorsunuz ki klasik komut diyenleri dikkate almamalısın. Çünkü eğer bir bot en iyisi olacaksa olması gereken komutlardır.
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Dikkate almasan bile art niyetli yapılan yorumlar ister istemez hevesimi kırıyor. En iyi komutları üretmek için öğrenmeye devam ediyorum. Tekrardan teşekkür ederim. Discord sunucumuza katılarak bana destek olabilir ve yeni projelerden haberdar olabilirsin. Discord adresim Nazdravia#7869

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Pyhton ile bot kodlamak çok eğlenceli bence JavaScripte göre lakin python nodejs kadar özellik sağlamıyor. Python la yapılabilicek en iyi botlardan birini yapmışsın.

Nazdravia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nazdravia#7869

Elmaslar
34
Puanlar
0
Minecraft
Nazdravia
Pyhton ile bot kodlamak çok eğlenceli bence JavaScripte göre lakin python nodejs kadar özellik sağlamıyor. Python la yapılabilicek en iyi botlardan birini yapmışsın.
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim :3 Elimden geldiğince geliştirmeye çalışacağım. Aslında neredeyse Node.JS ile aynı özellikleri var sadece modüllerini bulmak lazım o da biraz meşakatli :D Tekrardan teşekkür ederim. Discord sunucumza gelerek yeni projelerimden haberdar olabilirsin. Keyifli forumlar ^ ^

Rona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Gayet başarılı bir forum benim fikrimce bir forum güzel yapan oradaki photoshop tasarımı değil yazılan metin, insanlara verilen bilgidir ve siz bunu gayet güzel bir şekilde anlatmışsınız. Gelelim Tomrise şuan ki görüşüm ile güzel bir bot, bir yazılım başarılarınızın devamını dilerim.
Discord dan size arkadaşlık isteği attım kabul ederseniz sevinirim ^ ^

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
aynı komutları aynı komutlar.

Nazdravia

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nazdravia#7869

Elmaslar
34
Puanlar
0
Minecraft
Nazdravia
Gayet başarılı bir forum benim fikrimce bir forum güzel yapan oradaki photoshop tasarımı değil yazılan metin, insanlara verilen bilgidir ve siz bunu gayet güzel bir şekilde anlatmışsınız. Gelelim Tomrise şuan ki görüşüm ile güzel bir bot, bir yazılım başarılarınızın devamını dilerim.
Discord dan size arkadaşlık isteği attım kabul ederseniz sevinirim ^ ^
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim :3 Elimden geldiğince geliştirmek için uğraşacağım. İsteğinizi kabul ettim.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Merhaba, anladığım kadarıyla python kullanarak yazıyorsunuz kodları ki bu oldukça mutlu edici, çünkü son zamanlarda python'a ilginin azaldığınız gözlemliyorum. Fakat bu botu alan ve kuran kişiler için bir sorun olacak, botu barındırdıkları bilgisayarda python kurulu olması gerekecek.

Bir de eğer yanlış anladıysam, python kullanmıyorsan, yine de kolay gelsin. Umarım son zamanlardaki "gogılda kod buldum yupppi artık kodırım" anlayışında değilizdir :]
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim :3 Elimden geldiğince geliştirmeye çalışacağım. Aslında neredeyse Node.JS ile aynı özellikleri var sadece modüllerini bulmak lazım o da biraz meşakatli :D Tekrardan teşekkür ederim. Discord sunucumza gelerek yeni projelerimden haberdar olabilirsin. Keyifli forumlar ^ ^
İleri düzey py bilgisine sahip olanlar için iş oldukça kolay, sadece kendi oluşturup yazdığın kütüphaneleri kullanmanın zevkini düşünsenize...

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Fakat bu botu alan ve kuran kişiler için bir sorun olacak, botu barındırdıkları bilgisayarda python kurulu olması gerekecek.
Reis javascript le yazıncada node.js gerekli ozaman buda bir sorun?

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Saf js kullanabilirsin, yani node.js gerekli değil
node.js siz bot çalışmaz ki? En kötü modül indirmen gerek onun için node.js lazım. npm install discord.js nasıl yazıcaksın node.js olmadan ?:D

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
node.js siz bot çalışmaz ki? En kötü modül indirmen gerek onun için node.js lazım. npm install discord.js nasıl yazıcaksın node.js olmadan ?:D
Modülleri indirmek istiyorsan node gerekli fakat modüller de (özellikle discord.js) temelinde discordapp apisinden yararlanıyor. Yani js bilgisine sahipsen ve discord api mantığını biliyorsan, modül kullanmadan bot yapabilirsin

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Modülleri indirmek istiyorsan node gerekli fakat modüller de (özellikle discord.js) temelinde discordapp apisinden yararlanıyor. Yani js bilgisine sahipsen ve discord api mantığını biliyorsan, modül kullanmadan bot yapabilirsin
Discord api herkesin kolayca çözebiliceği birşey olmadığı için discord.js var. Bana kalsa modül kullanmam lakin botu vereceğim kişiler değişiklik yapmak isterse diye discord.js kullanıyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı