Sol Reklam
Sağ Reklam

Discord bot saldırılarını önleme sorusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
merhaba dostlarım
ben geçen sene kendime özel bot yaptım işte neyse çalışırken bu bot 1 hafta sonra saldırıya uğradı ve botumun olduğu sunuculara saldırı oldu

glitch sitesini kullanmıştım
ama ben vds ile bot yaparsam saldırı olma olasılığı ne kadar bu saldırıların önüne geçmiş olurmuyum ?
şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
Genelde Glitch'de Bot Yapıldığı Zaman Büyük İhtimal İle Saldırılar Olabiliyor Sebebi Glitch'ın Güncellemelerinde Proje Kilitleme Ücretli Olduğu İçin Projeler Kilitlenmiyor Açık Kalıncada Tokeni Yazdığınız Zaman Çalınabiliyor. Botunuzu VDS İle Yaptığınız Zaman VDS'ye IP Ve Şifre İle Giriş Yapılacağı İçin Ve Tokeninizde VDS'de Olduğu İçin Çalınma İhtimali Olmayacaktır. Yani Kısaca Botunuzu VDS Üzerinden Yaparsanız Tokeninizin Çalınma İhtimali Olmayacaktır.

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
Genelde Glitch'de Bot Yapıldığı Zaman Büyük İhtimal İle Saldırılar Olabiliyor Sebebi Glitch'ın Güncellemelerinde Proje Kilitleme Ücretli Olduğu İçin Projeler Kilitlenmiyor Açık Kalıncada Tokeni Yazdığınız Zaman Çalınabiliyor. Botunuzu VDS İle Yaptığınız Zaman VDS'ye IP Ve Şifre İle Giriş Yapılacağı İçin Ve Tokeninizde VDS'de Olduğu İçin Çalınma İhtimali Olmayacaktır. Yani Kısaca Botunuzu VDS Üzerinden Yaparsanız Tokeninizin Çalınma İhtimali Olmayacaktır.
cevap için teşekkür ederim :melek:

H

huseyinkonak

Ziyaretçi

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
H

huseyinkonak

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı