Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Discord Bot Kodlama | Discord JS Dersleri #1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Evet, yanlış duymadınız bugün sizlere Discord Bot Kodlamayı gösterceğim. Aşşağıda verecek olduğum videoyu ve diğer video serilerini izleyerek Discord Bot Kodlamayı öğrenebilirsiniz. Kanala abone olmayı ve like atmayıda unutmayalım :D
Video;

Dipnot : Ben kendim videoları izleyerek kodlamaya başladım, sizde yavaştan ayrıntısına kadar izleyerek kodlayabilirsiniz.
Buyrun benim yapım aşamasında olan botumdan kareler;

7DVXym.png

4zZqjQ.png

8z92On.png

oVY859.png

:D

Son düzenleme:

'Master

Legends Never Die
Elmaslar
99
Puanlar
0
Yer
Brooklyn
Evet, yanlış duymadınız bugün sizlere Discord Bot Kodlamayı gösterceğim. Aşşağıda verecek olduğum videoyu ve diğer video serilerini izleyerek Discord Bot Kodlamayı öğrenebilirsiniz. Kanala abone olmayı ve like atmayıda unutmayalım :D
Video;

Dipnot : Ben kendim videoları izleyerek kodlamaya başladım, sizde yavaştan ayrıntısına kadar izleyerek kodlayabilirsiniz.
Buyrun benim yapım aşamasında olan botumdan kareler;

7DVXym.png

4zZqjQ.png

8z92On.png

oVY859.png

:D

Eline koluna sağlık. Bot özelliklerini beğendim de sadece videolu anlatım yapma. Kodları da ekleyebilirsin hazırcılar için xd

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Eline koluna sağlık. Bot özelliklerini beğendim de sadece videolu anlatım yapma. Kodları da ekleyebilirsin hazırcılar için xd
Hazır kodları vermek saçma geliyor bana başlıktanda belli oluyor Discord Bot Kodlama yani herkes kendisi kodluyir biz sadece nasıl kodlanacagını gösteriyoruz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hazır kodları vermek saçma geliyor bana başlıktanda belli oluyor Discord Bot Kodlama yani herkes kendisi kodluyir biz sadece nasıl kodlanacagını gösteriyoruz

lurix

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

santiago'#2204

Elmaslar
5
Puanlar
360
Yer
Bursa
Video silinmiş sanırım, haberin olsun. @KRT_EK

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Maalesef videoya erişim olmuyor. Yaptığınız görsellerden gayet güzel gibi duruyor. Linki güncellemeyi unutmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı