Sol Reklam
Sağ Reklam

Discord Bot İle İlgili Yardımcı Olabilir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iemirrekt_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

҂ iEmirRekt_#3205

Elmaslar
2
Puanlar
1.995
Minecraft
iEmirRekt_
Arkadaşlar Ben Şimdi Bir Bot Yapmak İstiyorum. Kayıt Botu Olucak Ve Discord Bot'a Özel Bir Web Site Olucak Ona Girince İse Kayıt Olma Bölümü Çıkıcak Oradan Kayıt Olduktan Sonra Ona Bir Kod Vericek Ve Kayıt Kanalına !register (Generate Edilen Kod) Diye Yazıcak Ve Otomatik Kayıtsız Rolünü Alıp Otomatik Üye Vericek Ve Kayıt Olma Sayfasında İsim Soyisim E-Posta Kullanıcı Adı Ve Şifre Sorucak Ve Onlar Bir Databese Yada Bir Yere Kaydedilecek Ve Adam Eğer Suncudan Çıkıp Yeniden Girerse İse Login Diyerek E-Posta Yada Kullanıcı Adı Yazarak Altınada Şifreyi Yazarak Onun Hesabına Girip Yeniden Kod Üreticek Ve Yeniden !register (Generate Edilen Kod) Diye Giriş Yapıcak Onu Nasıl Ayarlayabilirim Lütfen Yardımcı Olun. ( Ve Ek Olarak Google İle Facebook İle De Giriş Yapabilecekler )

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
70
Puanlar
2.875
Arkadaşlar Ben Şimdi Bir Bot Yapmak İstiyorum. Kayıt Botu Olucak Ve Discord Bot'a Özel Bir Web Site Olucak Ona Girince İse Kayıt Olma Bölümü Çıkıcak Oradan Kayıt Olduktan Sonra Ona Bir Kod Vericek Ve Kayıt Kanalına !register (Generate Edilen Kod) Diye Yazıcak Ve Otomatik Kayıtsız Rolünü Alıp Otomatik Üye Vericek Ve Kayıt Olma Sayfasında İsim Soyisim E-Posta Kullanıcı Adı Ve Şifre Sorucak Ve Onlar Bir Databese Yada Bir Yere Kaydedilecek Ve Adam Eğer Suncudan Çıkıp Yeniden Girerse İse Login Diyerek E-Posta Yada Kullanıcı Adı Yazarak Altınada Şifreyi Yazarak Onun Hesabına Girip Yeniden Kod Üreticek Ve Yeniden !register (Generate Edilen Kod) Diye Giriş Yapıcak Onu Nasıl Ayarlayabilirim Lütfen Yardımcı Olun. ( Ve Ek Olarak Google İle Facebook İle De Giriş Yapabilecekler )
youtubeden altyapı yazmayı öğrenin böyle kimsenin vericegini sanmıyorum temelleri öğrenirseniz daha kolay yaparsınız youtubede anlatılmakta bu tür konular çok hevesiniz var ise youtubeden izleyin tavsiyemdir

iemirrekt_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

҂ iEmirRekt_#3205

Elmaslar
2
Puanlar
1.995
Minecraft
iEmirRekt_
internetde aradım hiç bir şey bulamadım

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Yapılabilecek bir sistem, kolay ve basit benim için. Bunun içi PHP ihtiyacını görür nosql bir veritabanı ile uğraşıp sonrasında onu discord botuna bağlayabilirsiniz tokeni discorddan !register <token> yazdıktan sonra tokeni database de search eder ve bulduğu sonuç ile kayıt olabilir. bunu kodlama bilen birisi 1-2 saatde yapıp bitirir. facebook authenticator api araştırıp facebook girşini ve google authenticator api ile de google girişini sağlayabilirsin. internetde kolayca bulabileceğin şeyler projenin tamamını değil de parça parça araştırırsan sonucuna ulaşırsın.

iemirrekt_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

҂ iEmirRekt_#3205

Elmaslar
2
Puanlar
1.995
Minecraft
iEmirRekt_
Yapılabilecek bir sistem, kolay ve basit benim için. Bunun içi PHP ihtiyacını görür nosql bir veritabanı ile uğraşıp sonrasında onu discord botuna bağlayabilirsiniz tokeni discorddan !register <token> yazdıktan sonra tokeni database de search eder ve bulduğu sonuç ile kayıt olabilir. bunu kodlama bilen birisi 1-2 saatde yapıp bitirir. facebook authenticator api araştırıp facebook girşini ve google authenticator api ile de google girişini sağlayabilirsin. internetde kolayca bulabileceğin şeyler projenin tamamını değil de parça parça araştırırsan sonucuna ulaşırsın.
peki o database'i nasıl oluşturucam

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc

iemirrekt_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

҂ iEmirRekt_#3205

Elmaslar
2
Puanlar
1.995
Minecraft
iEmirRekt_
MongoDB kullanabilirsin, sanırsam mongodb ile ilgili bir tanıtım vardı o konuda da cevabım var kolayca bağlanabilirsin.
MongoDB yi hangi npm eklentisi ile bağlıyacam ? yani npm install (?) ne yazmam gerek

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı