Sol Reklam
Sağ Reklam

DİSCORD BOT HAKKINDA YARDIMLARINIZ RİCA.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tzeantch

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Tzeantch#3673

Elmaslar
10
Puanlar
420
Minecraft
Tzeantch
dostlarım ben youtube için discord adresi açtım fakat botlardan pek anlamıyorum bir kaç kardeşim sayesinde amatör bir şekilde ayarlamalar yaptık fakat şöyle güzel 1 adet bot istiyorum yani giriş çıkışı yazsın attığım video olduğunda discordda paylaşsın bunları yapabilecek tek bir bot söylerseniz sevinirim birde para istemesin bunları yapmak için teşekkürler.

Laving

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

laving.

Elmaslar
55
Puanlar
4.170
Minecraft
xLaving
dostlarım ben youtube için discord adresi açtım fakat botlardan pek anlamıyorum bir kaç kardeşim sayesinde amatör bir şekilde ayarlamalar yaptık fakat şöyle güzel 1 adet bot istiyorum yani giriş çıkışı yazsın attığım video olduğunda discordda paylaşsın bunları yapabilecek tek bir bot söylerseniz sevinirim birde para istemesin bunları yapmak için teşekkürler.
Mee6 kullanabilirsin.

Tzeantch

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Tzeantch#3673

Elmaslar
10
Puanlar
420
Minecraft
Tzeantch
Mee6 kullanabilirsin.
çoğu özelliğine premium istiyor o yüzden kullanmıyorum yoksa güzel bir bot ama tekrardan videoları izleyeceğim.
Yanıtın için teşekkür ederim. <3

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
Otomatik moderasyon ve ya giriş çıkış gibi sistemler için Dyno botunu şiddetle tavsiye ederim.
Youtube kanalınıza video yüklenince bildirim atması içinse bunu yaptığını iddia eden Youtube botunu önereceğim.

Tzeantch

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Tzeantch#3673

Elmaslar
10
Puanlar
420
Minecraft
Tzeantch
Otomatik moderasyon ve ya giriş çıkış gibi sistemler için Dyno botunu şiddetle tavsiye ederim.
Youtube kanalınıza video yüklenince bildirim atması içinse bunu yaptığını iddia eden Youtube botunu önereceğim.
yanıtın için teşekkür ederim ikisininde videolarını izleyip deneme yoluna sokacağım.

ForexionTR

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ForeXİoN'#4570

Elmaslar
3
Puanlar
120
Yer
türkey
Minecraft
ForexionTR
internette öğretici videolar var izleyerek en güzel botları ekleyip düzenleyebilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı