Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Discord Bot - Ferzin | 125k anlık kullanıcı - Her gün artan 59 komut ile hizmetinizde!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Minecraft sunucu kodunuzu beğendim gerisi diğe botlada olan komutlar ile nerdeyse aynı pek fark göremedim açıkcası ben örnk. destek-sistemi gibi mesela.yinede gelişmeniz dileği ile.

キングコング

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Adam, herhangi bir şey söylememiş benzerliği söylemiş ve kendisinin paylaştığı bir başka içeriği dile getirmiş lütfen kabalık yapmayın.
Burası bir, Forum bu yüzden herkes herkese karşı hoşgörülü olmalı.

Discord botunuz güzel başarılar.
Dedim ya art niyeti olmayabilir mizacım böyle. Yanlış anlamış da olabilirim.

Minecraft sunucu kodunuzu beğendim gerisi diğe botlada olan komutlar ile nerdeyse aynı pek fark göremedim açıkcası ben örnk. destek-sistemi gibi mesela.yinede gelişmeniz dileği ile.
Teşekkür ederiz.

Ek olarak kimse gelip de botun durumunu veya eklenecek yenilikleri sormamış. Üstün körü yorum yapmayı bırakın lütfen. Kimse özelden veya Discord'dan projelerimizi öğrenmek istemedi ama maşallah herkes yorum yapma peşinde. Her neyse tekrardan tüm yorum yapanlara teşekkür ederim. Birdaha sizlerin karşısına bu tip projelerle çıkmadan önce 5-6 defa düşüneceğim.

Cetxrail

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Cetxrail#1511

Elmaslar
45
Puanlar
0
Arkadaşım anlatmış ama bende kendi içimden geçenleri söylemek istedim. İlk olarak buna aydınlık vermem gerekiyor ki herhangi bir komut diğerine küçük bir benzerlik taşıyorsa lütfen bunu hemen çalıntı, alıntı diye yorumlamayın çünkü o geliştiricinin o komutu yaparken hangi emeklerini harcadığını hiç birimiz bilemeyiz örneğin ben, Ferzin'in yapım aşamasında hiç kimse yoktu, gerçi ben hiç kimseye söylemedim. Kendim sakince geliştirdim. Amma beni iyi ve eskiden tanıyanlar komutları adım adım geliştirdiğimi çok iyi bilirler. Lütfen yorumu yaparken, yaptığınız yorum kırıcı olmasın yanlış anlamayın eleştiriye her zaman açığımdır çünkü ben böyle gelişiyorum. Bot'ta eklenmesini görmek istediğiniz komutları yazarsanız sevinirim. Bunu unutmayın ki, imkansız denilen şey yoktur. Bunu ben yaşadım biliyorum.
-
Metinlerde hatam varsa kusuruma bakmayınız.

Son düzenleme:

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Dedim ya art niyeti olmayabilir mizacım böyle. Yanlış anlamış da olabilirim.

Teşekkür ederiz.

Ek olarak kimse gelip de botun durumunu veya eklenecek yenilikleri sormamış. Üstün körü yorum yapmayı bırakın lütfen. Kimse özelden veya Discord'dan projelerimizi öğrenmek istemedi ama maşallah herkes yorum yapma peşinde. Her neyse tekrardan tüm yorum yapanlara teşekkür ederim. Birdaha sizlerin karşısına bu tip projelerle çıkmadan önce 5-6 defa düşüneceğim.
Biz kimseyi Kötülemiyoruz burası özgür bir platform toplulugudur bu yuzden sana kalkıpta demiyiyoruz çaldın ettin güttün burada sen de bende onda başkası da yorumlara açık olması gerek ben bunu dedim diye gelip bana ahkem kuhkem kesmenin manası yok geldik guzel bir şekilde seni eleştirdik dedik bitti şimdi sen gelip bana ne diyon lan sen vs dersen ben seni niye eleştiri reyim ki ? kimse ne kadar emek verdiğini bilemez yapımcıların bu yuzden bot senin olmasa da gelip gövde göstermenin de bi manası yok guzel kardeşim anlata biliyormuyum. iyi günler dilerim.

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Bot sıradan bir bot, diğer botlardan farkını göremedim.

Cetxrail

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Cetxrail#1511

Elmaslar
45
Puanlar
0

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Güzel bot fakat 125K kullanıcı zaten DBL gibi discord sunucularına eklendiği zaman 60k veya 70k kullanıcı gelmekte, sadece sunucuları yazmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Kullanacağım :)

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Botun sistemlerini çok beğendim sunucuma eklemeyi düşünüyorum elinize sağlık.

dynamic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
47
Puanlar
1.925
Çok detaylı görünüyor denemek lazım.
Umarım işimize yarar.Ellerine sağlık

I

IINightWishII

Ziyaretçi
Gerçekten güzel ve çok kullanışlı bir bot register bot yapmayanlar için kayıt sistemi türkçe bir destek botu kullanmak istyenler için de destek sistemi elinize sağlık.

Todo

Just A Future Surgeon
Emektar

Discord:

Todo#1808

Elmaslar
193
Puanlar
14.160
Minecraft
GakkoshBEY
Botunuzun kendine özgü bir havası olduğunu düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı