• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Çözüldü Discord 2 farklı odada 2 farklı müzik dinleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CemilReis37

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
4
Puanlar
660
Merhaba
Ben Discord Sunucuma Rythm Botu (Müzik botu) yükledim ve 2 tane müzik odası açtım 2 odada aynı anda farklı müzik dinlenmesini istiyorum fakat bot 1 tane olduğu için sadece 1 odaya giriyor diğerinde Bot ile aynı odada olmalısın diye hata veriyor ne yapmalıyım ?

smt287

End Portalı, Jeronimooooooo!
Emekli
Elmaslar
1.283
Puanlar
6.140
smt287
smt287#5646
Minecraft
smt287
Merhaba
Ben Discord Sunucuma Rythm Botu (Müzik botu) yükledim ve 2 tane müzik odası açtım 2 odada aynı anda farklı müzik dinlenmesini istiyorum fakat bot 1 tane olduğu için sadece 1 odaya giriyor diğerinde Bot ile aynı odada olmalısın diye hata veriyor ne yapmalıyım ?
Maalesef böyle bir şey mümkün değil, farklı bir müzik hizmeti sunan botu kullanmalısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı