Direct-X Nasıl Kurulur ?

for example

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
8
Puanlar
30
Discord
for example </>#3683
Windows 10: DirectX’in bağımsız paketlerini indiremezsiniz. Microsoft, Windows Update aracılığıyla DirectX için güncelleştirmeler sağlar. Böylece, yeni bir oyun yüklediğinizde DirectX’i güncellemenize gerek kalmaz. Ayarlar> Güncelleme ve Güvenlik> Windows Güncelleme‘ye gidin ve DirectX’i güncelleyip güncelleyemeyeceğinizi görmek için Güncellemeleri kontrol et’i tıklayın.

Windows 8.1: Windows 10 gibi, DirectX için manuel güncelleme bağlantısı yoktur. Windows 8.1, Windows 8 ile uyumlu en son sürüm olan DirectX 11.2’yi içerir. DirectX’e yapılan tüm güncelleştirmeler için Windows Update’i Ayarlar> Güncelleştirme ve Kurtarma> Windows Update’te denetleyin.

Windows 7: Windows 7 için DirectX’in en son sürümü 11.1’dir. Windows
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
‘i el ile veya Windows Update aracılığıyla yüklemeniz gerekir.

Windows’un önceki sürümleri: Windows XP ve Vista, artık Microsoft’tan destek almamaktadır. Oldukça eski olduklarından, muhtemelen herhangi bir modern oyun oynamayacaksınız. Yine de Vista için DirectX’in en son sürümünün Service Pack 2 ile 11.0 olduğunu göreceğiz. Windows XP’de, Microsoft’un web yükleyicisiyle güncelleyebileceğiniz
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
yi yükleyebilirsin​

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Editör Şefi
Sosyal Medya Sorumlusu
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
3.927
Puanlar
9.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

En başta konuna öylesine bakıyordum fakat Direct X sürümüme güncelleme geldiğine fark ettim. Senin sayende gerekli güncellemeyi yaptım :)

Yukarı