Sol Reklam
Sağ Reklam

Devour (Co-op Korku Oyunu)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Flukzy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkancan#1000

Elmaslar
173
Puanlar
2.335
Yer
Hatay | Antakya
Minecraft
xWity
DEVOUR-696x392_1920x1080.jpg

Devour Nedir?
Yeni Nesilin Soluk Dolu Korku Oyunu Devour!
Oyunun amacı: Şeytanın ele geçirdiği tarikat liderini, sizi cehenneme sürüklemeden durdurmaya çalışıyoruz. Bunu durdurmak için 10 keçi yakalamalı ve ritüel alanında yakmalıyız. Bu 10 keçiyi yakalamak için evin etrafında birkaç balya saman bulmamız gerekiyor. Keçi size samanı yemeye geldiğinde yine “E” tuşunu kullanarak keçiyi elimizdeki yerden alıp kurban alanına gidiyoruz. Bir kez daha ortadaki kazanı bulduğumuz aşındırıcı madde ile yaktık ve keçiyi içinde bıraktık. Ayrıca keçileri bulmak için bazı odalara girmemiz gerekiyor ama bu odaların anahtarını bulmak için tüm evi aramanız gerekiyor. İyi şanslar. Son olarak, Anna ya da iblis bir arkadaşını yakaladığında, onu kurtarmak için bir tıbbi sete ihtiyacın var ve onu evin içinde ya da çevresinde de bulabilirsin.

Oyun modları aşağıdaki gibidir: 2-4 kişi çevrimiçi işbirliği Bu benzersiz çevrimiçi işbirlikçi oyunda en fazla 4 tarikat üyesini yönetin. Anna'yı birlikte durdurmak için, sizi onunla birlikte cehenneme sürüklemeye kararlı bir iblis tarafından ele geçirilmiştir. Tek oyuncu modu Bu mod sadece hardcore oyuncular için uygundur. Bu modda çığlık atan tek kişi siz olacaksınız. zorlu oyun DEVOUR'da oynadığınız bir oyun diğerinden çok farklı. Anna'yı bir saat kadar sürebilen tek bir seansta durdurmak için, yerinde karar verecek kararlı bir ekibe ihtiyacınız var.

Sistem Gereksinimleri :

En düşük limitte: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim sistemi: Windows 10-64bit İşlemci: Intel i5 veya yeni nesil i3 / AMD eşdeğeri işlemci
RAM: 8GB RAM
Grafik kartı: 2GB video belleği
DirectX: Sürüm 10
Depolama alanı: 4GB kullanılabilir alan 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim sistemi: Windows 10-64bit İşlemci: Intel i7 veya AMD eşdeğeri işlemci (AMD FX 9500+ serisi)

Oyunda Türkçe Dil desteği bulunmaktadır.

Devour Steam üzerinde satışı bulunmaktadır.

Satış Fiyatı : 10.50TL'dir

Ekler

• DEVOUR-696x392.jpg
    DEVOUR-696x392.jpg
    35,4 KB · Görünt.: 39
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı