Sol Reklam

Developer,Builder nasıl olunur ?

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.386
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Herkese merhaba MC-TR ailesi bugün sizlerden yardım eli istiyorum.

Plugin paketi yazarken zorlanıyorum aslında çoğu pluginin ne işe yaradıgını biliyorum fakat hangi plugin'i hangi paket'e koyacagımı anlayamıyorum, Bu konuda yardım istiyorum "DEVELOPER" olma konusunda.

Build yaparken'de yapıyorum ama ortaya bir şekil çıkmıyor fakat yapabilecegime inanıyorum geliyor ama yapamıyorum nasıl, Hayal gücümü minecraft build konusunda geliştiririm,Bu konuda yardım istiyorum "MAPMAKER" olmak konusunda.

YARDIM EDERSENIZ NE MUTLU BANA :)

<3 MC-TR

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Developer hakkında;
• Bu aslında tamamen senin mantığına bağlı yani neler istiyorsun? Yerlerin silinmesini istiyorsan clearlag yüklemelisin örneğin. Hangi pakete hangi plugin koyacağına bilmiyorsan forumdaki paketleri de inceleyebilirsin.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Developer hakkında;
• Bu aslında tamamen senin mantığına bağlı yani neler istiyorsun? Yerlerin silinmesini istiyorsan clearlag yüklemelisin örneğin. Hangi pakete hangi plugin koyacağına bilmiyorsan forumdaki paketleri de inceleyebilirsin.
Yardımın için teşekkürler :) .

GameFlex

Eğitimin kökleri acı, Meyveleri tatlıdır.
Elmaslar
4
Puanlar
0
Herşey biranda olucak diye birşey yok. Başlangıç olarak sana şöyle deyebilirim ilk önce bi paket indir bi incele aç oyna sonradan o paketi inceledikten sonra tamamen sil. Sonra yeni senin oluşturacağın bir paket oluştur ve spigotun sitesinden tek tek plugin bakmaya başla ne lazımsa araştır bulamadığın pluginleri google'da araştır. Yavaş yavaş zamana bağlı olarak bütün pluginler kafanda oturacaktır buna emin olabilirsin :)

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Builder olmak istiyorsan @LySoon adlı arkadaşımızın takımı var onunla konuş ben orda baya bi geliştim :D

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı