Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Desperate Bot → Özel Oda • Öneri • MTA ve Daha Fazlası ←

AhmetKrdmn

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

AhmetKrdmn#9166

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Manisa
Merhaba değerli MC-TR forum üyeleri. Bugün sizlere geliştirmiş olduğum Desperate isimli botumu tanıtacağım. Daha fazla uzatmadan hemen özelliklere geçelim.

Gelişmiş Özellikler:
- Moderasyon Komutları
- Ayarlanabilir Komutlar
- Özel Oda Sistemi
- MTA Entegre Sistemi
- Öneri Sistemi
- Log Sistemi
- Hoşgeldin, Görüşürüz Sistemi ve Daha Fazlası!

Yardım Menüsü
Bu menüden botumuzda bulunan tüm komutları görebilirsiniz.
Komut: d!yardım veya /yardım
1662140388149.png

Özel Oda Sistemi
Özel oda sistemi ayarlandığında bot gerekli olan kanalları oluşturacak daha sonra oluşturulan ses kanalına herhangi bir üye katıldığında ona özel bir ses kanalı oluşturacaktır. Bu kanala Yönetici yetkisine sahip olmayan kimse katılamaz. Eğer kanala bir üye eklemek isterseniz d!özel-oda-ekle <@üye> komutunu kullanabilirsiniz. Özel odanıza eklenen bir üyeyi çıkarmak isterseniz d!özel-oda-çıkar <@üye> komutunu kullanabilirsiniz. Özel odanızda bir üye var ve sizi rahatsız ediyorsa d!özel-oda-kick <@üye> komutu ile üyeyi özel odanızdan atabilirsiniz. Diğer komutları öğrenmek için botun oluşturduğu #özel-oda-nedir? isimli kanalda bulunmaktadır! (Özel oda sistemini kurabilmek için bota oy vermelisiniz!)
1662140790845.png
1662140815654.png

MTA Entegre Sistemi
MTA Entegre sistemini aktif edince sunucuda kanallar kuracak ardından size bir dosya göndericek bu dosyayı MTA sunucuza yükleyin ardından ACL'den yetki verin aksi takdirde çalışmayabilir.Scripti başlatın ve entegre sistemi artık kullanıma hazır! (MTA Entegre sistemini kurabilmek için bota oy vermelisiniz!)
1662141182862.png
1662141196552.png

Hoşgeldin, Görüşürüz Sistemi
Bu sistemi aktif edildiğinde sizin ayarladığınız hoşgeldin ve görüşürüz kanallarına mesaj gönderilir. Bu mesajda üyenin bazı bilgileri belirtilir.
1662142539075.png
1662142770930.png

[Davet Et]
Discord: AhmetKrdmn#9166

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı