• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
9.320
Merhabalar, bu paylaştığım eklentiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Eklenti Listesi:
________________________________________________________________________________________________________________________________________

ViaVersion » Bu plugin sayesinde sunucunuz 1.8 olsa bile 1.9,1.10 1.11 ve 1.12 ile sunucunuza giriş yapılabilinir.
MyCommand » Herhangi bir sunucudan farklı bir sunucuya geçmenizi sağlamaktadır.
MotdManager » Sunucu ekranındaki giriş ekranını ayarlamaktadır.
isim-bug-fixed » isim bugunu kullanmasını engellemektedir.
Multiverse-Core » Çoklu dünya oluşturmayı sağlamaktadır.
ProtocolLib » Birkaç eklentinin çalışması için gereklidir.
UnioAntiCrashTR » Crash atılmasını engellemektedir.
AntiWDL » Dünyanızın çalınmasını engellemektedir.
WorldGuard » İstenen yerleri koruyabilirsiniz.
SpawnTP » Doğum bölgesini seçebilirsiniz.
WorldEdit » Yapı yapmanızı kolaylaştırır.

Genel Olarak Paket Özellikleri:

Tamamen hatasız ve güncel eklentilerdir.
Bilinen tüm buglar engellenmiştir.
Eksik/Hata/Bug görürseniz yorum olarak bildirirseniz düzeltmeye hazırız.

Giriş Mesajı ve Diğerleri:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

INDIR:

VIRUSTOTAL:

Son düzenleme:

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
9.320
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Aynısı değil, sıfırdan ben ayarladım. Forumda 4 adet Çakma Lobi eklenti paketi bulunmakta. Bu paylaştığım ile 5 adet Çakma Lobi eklenti paketi oldu.

İceTeamTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Paket Güzel Olmuş. Ama biraz daha resim ekleseydin daha güzel olabilirdi. Başarılar.

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Paket kullanılabilir basit bir paket :) Ama benim paketimin baya altında kalıyor xD

noyZ'

X-X
Elmaslar
254
Puanlar
7.110
Merhaba, paketi indirip test etme şansı bulamadım fakat konuda virustotal linki göremedim. Bir an önce eklemelisin.

ImBugger

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
21
Puanlar
0
3,2,1 diye sayma eklediysen çok güzel olurdu yinede güzel başarılar dilerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı