Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

miwxsae

Ziyaretçi

Hepinize merhaba arkadaşlar bu gün size her türlü duyguyu hissettiğim bir animeden bahsetmek istiyorum. Adı Kimetsu No Yaiba yani Türkçe karşılığı ''İblis Keser''. Anime içerisinde birden fazla kilit karakter bulunmakta fakat konusu ailesi iblis tarafından katledilmiş bir çocuğun iblise dönen ve hayatta kalan tek kız kardeşini tekrar insana çevirmek istediği için İblis Avı Loncası denilen bir topluluğa katılması.

Çok uzun olmasını istemiyorum fakat bir kaç karakteri ve bir kaç şeyi inceliği açıklamak istiyorum; ana karakterimiz Kamado Tanjiro.

1643220142856.png

Kendisi katliamda hayatta kalan tek kişi sebebi ise o gece evde değildi. Kendisi iblis kesmek için zorlu bir eğitimden geçti ve kullandığı nefes türü şimdilik ''Water Breathing'' yani su nefesi. Peki nedir bu su nefesi? iblis keserler iblis kesmek için özel kılıçlar kullanırlar bu kılıcın adı ''nichirin kılıcı'' ve bu kılıçlara özel yetenekler eklemek için nefes tekniklerini kullanırlar.

1643220305572.png

İblis avı loncasında bazı rütbeler vardır, iblislerde olduğu gibi, her lonca üyesi kendi seviyesi olan iblisle savaşılmaya gönderilir. En yüksek rütbe Hashira adı verilen usta kılıç kullanıcılarıdır. Her ne kadar güçsüz dursalar da emin olun güçlüler.

1643221220236.png

Yukarda gördüğünüz şirin kız Nezuko Kamado, kendisi ne kadar tatlı dursada bir iblis. Ağzının kapatılma sebebi ise kana susadığında herhangi bir hasar vermemesi daha fazla detay vermeyeceğim kendiniz izleyerek merakınızı gidebilirisniz.

Anime hakkında küçük bir fikriniz olsun istedim, Demon Slayer 2019'un en tatmin edici animesi olarak seçilmiştir ve bölümleri hala güncel olarak çıkmaktadır. Umarım bir gün yolunuz bu animeye düşer.

Anime hakkında küçük bir fikriniz olsun istedim bir sonraki konumda Öncüler ve iblisler hakkında konuşmak istiyorum. Umarım beğenmişsinizdir.

İyi Forumlar!

S

Silinen üye 36023

Ziyaretçi

Özet hali bile uzunmuş, sevdim :)

SONATLAS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
135
Bir kaç sezonunu izleyip güncele geldikten sonra bırakmıştım, bir sürü yeni sezon gelmiş nerede kaldığımı bulamadığımdan izleyemiyorum :(

M

miwxsae

Ziyaretçi
Bir kaç sezonunu izleyip güncele geldikten sonra bırakmıştım, bir sürü yeni sezon gelmiş nerede kaldığımı bulamadığımdan izleyemiyorum :(
Bende aynı durumu yaşadım, 1. sezondan nerde kaldığını hatırlamaya çalış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı