• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Skript Paylaşımı Demir ve Gül satma skripti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Merhaba arkadaşlar, bu skripti uzun bi zaman önce yine bu forumdan bi arkadaştan almıştım.
Skript benim değil.
Forumda aynısı varmı bilmiyorum ama bu skripti arayanların işine yarayacak en özel yanı;
Envanterde ne kadar demir ve gül var ise hepsini satıyor.
Lazım olanlar alıp kullansın bana lazım oldugunda 3 aylık bir sureç içerisinde bulmuştum başka insanlar bu kadar uzun beklemesini istemem.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Göründügü gibi sıkıntısız bi şekilde çalışıyor artık kaktüs vb eşyalarıda kendiniz ekleyebilirsiniz.

Kodlar: /dsat demirleri,
/gsat gelincikleri satar.

Hastebin vb. siteler belli bi sure sonunda kaldırdıgı için Forumun skript yerinden paylaşacagım sadece.
Hem de dosya olarak indirmeli.
Buyurun;
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Dosya Hali:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Arkadaşlar birde şöyle bir durum var,bu tür skript vb şeyleri daha iyi yapacak arkadaşlarımız var ise lutfen buyursun gerek bu konunun altında gerek yenı konu olarak paylaşabilir.

Bu yazılan skrıpt bence cok daha geliştirilebilir.

Zaten bu oyun gelişmeye devam edecek ve bence hiç birşey in sınırı yok .

Ekler

• demir-gül satma.sk
    1 KB · Görünt.: 350
Son düzenleme:

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.
Yasaklandı
Elmaslar
2.033
Puanlar
0
Minecraft

'BuraK

Play.AdaliaNetwork.Com
Elmaslar
160
Puanlar
9.570
Yer
Karaman
Minecraft
-/sell hand essentials varken -/dsat -/gsat saçma oluyor ama güzel helal olsun kardesim iyi forumlar

Aegrison

Kendisinin rakibi
Elmaslar
41
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium
Elmaslar
92
Puanlar
9.245
Yer
İstanbul
Minecraft
Hocam Chestcommands a Entegre Edin Bence Çünki ; Daha Hoş Ve Zarif Durur

Dagon

Here we go again..
Elmaslar
1.148
Puanlar
7.060
Guili halde yapıp paylaşayım mı? Demir-altın-elmas-zümrüt-ve bloklarını. İznin olursa tabii ki :)

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Güzel bir çalışma olmuş. Iron Golem Spawner kullanan oyuncular için kullanılabilir.

Menülü sistem isteyen arkadaşlar için geçmişte yaptığım SatMenü Cevherler Skript'ini kullanabilirsiniz. Yakın zamanda yenileyip, tekrardan yayınlamayı düşünüyorum.

Foxx470708

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
67
Puanlar
0
Yer
turkey istanbul
Minecraft
çok büyük hayranınızım sizi tanıktan sonra macun almak yerine 4+1 = 5 kavanoz bal alıyorum.

Formül mü yaptın orada kanka bildiğin +9 item basıp level atlamaya çalışmışsın :D
başarılı böyle bir formül şeytanın aklına gelmez.

4+1 = 5 kavanoz bal sadece 99.90 ₺

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Hihoh. Hahah. Hos how how .
Simdide Uruguay dan ciftlik bank CEO su memedi Buraya TP leyecek bir sk yaziyorum. Her dolandirdigindan 1 tl alsak tamam. Dd

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı