Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Demir SP

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa

Discord:

EmirTR#3189

Adakite Nasıl Demir Spawner Ekliyebilirim Arkadaşlar Normal Kazma İle Kırnca Envantere Gelsin

aloneX'in atmış olduğu skripti indirin ve plugins/skript/scripts içine atın ardından verdiğim kodu diğer kodların altına ekleyin ve oyundan /sk reload all yazın.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
peki ipeksi ile kırarsak gelirmi bide ben hologrmalı istmiştim ;)[DOUBLEPOST=1512839757,1512839702][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
peki ipeksi ile kırarsak gelirmi bide ben hologrmalı istmiştim ;)

Çözülmedi !! hologram çalışmıyor !

ItemSpawner v9.9 Sürümüne Yükseltilmiştir. Bu Sürüm İstisnasız Tüm Bugların Kapatıldığı En Stabil Sürümdür.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Maşşallah Maşşallah :D[DOUBLEPOST=1512935510,1512934600][/DOUBLEPOST]
Maşşallah Maşşallah :D
Tamam çalışıyor çalışmasına fakat SO - SonOsmanli olan yerleri değişiyom değişiyorum pl yı reslıyorum genede sızın tag cıkıyor![DOUBLEPOST=1512939509][/DOUBLEPOST]Tamamdır hallettim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı