Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Değiştirilebilir İcon Template ! [İCON TASARIMI]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DarthVeader

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
13.285
Ayraç.png

Öncelikle Şundan Bahsedeyim. Bu Template'yi kendim çizmedim , tasarlamadım sadece bazı alanları silip size hazır hale getirdim.
Her türlü görüşe açığım yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

TANITIM ;

Merhaba sizin için araştırdığım İcon Template'sini size paylaşacağım. İcon'un iç kısmındaki boş kısıma harfleri yan çevirerek kendineze özel bir icon yapabilirsiniz.

Logo Template.png

İcon Tasarımı
İndirme Uzantısı :

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
VirüsTotal :

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Benim Size Örnek Olarak Yaptığım Şudur ;
DaltonBey.png

Ben alttaki yazıyı ek olarak ekledim. Siz ister ekleyebilir ister eklemeyebilirsiniz. Bu isteğinize bağlıdır.

İyi Günler Yakın Zamanda Editlemek Yerine Kendime Ait Logolar , İconlar Yapacağım. Beklemede Kalın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı