Sol Reklam

Çözüldü Değişik yazılar çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Bilgisayardan vds e plugin paketimi attım düzenledim vesaire daha sonra sunucumu kapatma kararını aldım ve sunucumun yedeğini alma kararı aldım ancak yedeğinde bir kaç hata gözlemledim. Çoğu yerde değişik harfler oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Bilgisayardan vds e plugin paketimi attım düzenledim vesaire daha sonra sunucumu kapatma kararını aldım ve sunucumun yedeğini alma kararı aldım ancak yedeğinde bir kaç hata gözlemledim. Çoğu yerde değişik harfler oluyor. Nasıl düzeltebilirim?
Nasıl yani resim vesaire atın.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Türkçe karakter sorunu bu sunucunuzun .bat dosyasını size vermiş olduğum kodla değiştirin.
Kod:
title Başlatma
:X
java -Xmx1G -Xms1G -Dfile.encoding=UTF-8 -XX:+AlwaysPreTouch -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseG1GC -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:MaxGCPauseMillis=45 -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:G1NewSizePercent=50 -XX:G1MaxNewSizePercent=80 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=10 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=50 -XX:+AggressiveOpts -jar spigot.jar
goto x
PAUSE

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Türkçe karakter sorunu bu sunucunuzun .bat dosyasını size vermiş olduğum kodla değiştirin.
Kod:
title Başlatma
java -Xmx1G -Xms1G -Dfile.encoding=UTF-8 -XX:+AlwaysPreTouch -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseG1GC -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:MaxGCPauseMillis=45 -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:G1NewSizePercent=50 -XX:G1MaxNewSizePercent=80 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=10 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=50 -XX:+AggressiveOpts -jar spigot.jar
goto x
PAUSE
Bir işe yaramadı.

Naverdgah

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
135
Localhost'da denediğinde olmuyor ama server makinesine attığında mı bu sorun yaşanıyor? Yoksa her şekilde böyle mi oluyor?

Ehtiyar

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ehtiyar

Elmaslar
47
Puanlar
6.720
Yer
Angara
Minecraft
Ehtiyar
Kod:
title Başlatma
goto x
PAUSE

Bu Başlat.bat ekledikten sonra tek tek hangi pluginde değişik yazılar yazıyorsa düzeltmen gerekli düzeltikten sonra birdaha böyle sorun oluşmaz.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Bu Başlat.bat ekledikten sonra tek tek hangi pluginde değişik yazılar yazıyorsa düzeltmen gerekli düzeltikten sonra birdaha böyle sorun oluşmaz.
Hocam 95 tane plugin var nasıl hepsine tek tek bakayım?

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Kod:
title Başlatma
goto x
PAUSE
Paketi tekrar kurun ve başlatmadan önce @BloodyX in verdiği başlat kodu ile sizdeki başlat kodunu birbirleriyle değiştirin deneyin.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Paketi tekrar kurun ve başlatmadan önce @BloodyX in verdiği başlat kodu ile sizdeki başlat kodunu birbirleriyle değiştirin deneyin.
Hocam paketi tekrardan kuramam çünkü başka yerden almadım kendi emeğimle yaptım. Başka yedeği de yok. @BloodyX arkadaşımızın attığı kodda işe yaramadı.

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Hocam paketi tekrardan kuramam çünkü başka yerden almadım kendi emeğimle yaptım. Başka yedeği de yok. @BloodyX arkadaşımızın attığı kodda işe yaramadı.
Tekrar kurun derken, yedeğinizi tekrar kurun. Direk yedekten mi başlattınız?

Besa

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Besa#3576

Elmaslar
45
Puanlar
1.480
Config dosyasında o karakterler var mı kontrol eder misin ?

Edit: Eğer o karakterler config dosyasında da varsa elle değiştirmen gerekir.

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı