Sol Reklam

DeepNetwork | 1.16.3 Tek Blok | TC Kimlik Sistemi | Biyom Sistemi | Çok daha fazlası içeride! | play.deepnetwork.xyz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deep_CodeR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

nicegreekcoder

Elmaslar
13
Puanlar
2.020
Yer
İzmir
Minecraft
Deep_CodeR
Herkese merhaba, bugün çoğu sunucuda bulunmayan bir oyunun konusunu inceliyorsunuz; Tek blok.
Aslında projenin başında diğer baştan savma* oyunları yapmak yerine Tek Blok yapmaya karar verdik. Artık her sunucuda bir skyblock, faction, survival görmekten ben de sıkıldım. Bu yüzden hem kendimin de ara sıra girip oynadığı bir sunucu açtık. Siz değerli MC-TR üyelerini sunucumuza davet ettik. Kapılarımızı ardına kadar siz değerli MC-TR üyeleri için açtık. Bu projeye 2021'in Eylül ayında başladık. Her tasarımını adım adım test ettik, her sistemini değerlendirdik. Daha sade olması için bazı sistemleri kaldırdık. Bu sayede siz MC-TR üyelerine ve bu konuyu ziyaret eden Minecraft oyuncularına değişik bir deneyim sunacağız. Klasik SkyBlock oyunlarından çıkıp artık Tek Blok oyunu geliştirdik. Projede ilk başta bir karamsarlık çöktü tabii, çünkü reklam yoktu. Bu projede de çok fazla sisteme yer vermedik, kit sistemi eklemedik. VIP sistemi eklemedik. Warp sistemi eklemedik (tabii yakında gelebilir :>). Artık proje hakkında bahsettiğimize göre konu tanıtımına geçebiliriz.
1641723517928.png

1-giriş.png
2-hakkımızda.png
3-sistemler.png
4-görseller.png

2021-12-24_15.39.53.png
2021-12-24_15.40.02.png
2021-12-24_15.40.18.png
2021-12-24_15.40.22.png
2021-12-24_15.40.52.png

-----=====|=====-----
Shader yükleyemedim, oyuna gelip kendiniz görebilirsiniz.
Şu anda warp eklemeyi düşünmüyorüz. Mimar alımı yaptığımızda eklemeyi düşünüyoruz.
Siz de gelip mimar olabilirsiniz.
Ayrıca açılışa özel, sunucumuzun sitesinde %50 indirim mevcut! https://deepnetwork.xyz
Konu tasarımını geliştirmek için yeni TASARIMCI arkadaşlar arıyoruz.
-----=====|=====-----
All rights reserved. Copyright ©️2021 - Deep Network - play.deepnetwork.xyz - www.deepnetwork.xyz
-----=====|=====-----​

Ekler

• 1641723504157.png
    1641723504157.png
    32,4 KB · Görünt.: 18
Son düzenleme:

MrTugberk3

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Alraes#1111

Elmaslar
46
Puanlar
1.420
Yer
Adana
Minecraft
MrAyberk
Facebook
Ayberk Songur
Twitter
Ayberkkk444
Server güzele benziyor başarılar.

Shirayuki

Zümrütü boş ver, elmas var mı?

Discord:

sitozin

Elmaslar
100
Puanlar
9.075
Yer
Bilinmedik Konum.
Minecraft
sfinctah
Merhaba tasarım geliştirilebilir aynı zamanda sunucu haritalarınızı tekrar bir gözden geçirseniz fena olmaz gibi. Onun dışında sistemler geliştirilebilir ve TC Kimlik Sistemi diye adlandırdığınız sistemi açıklamanız faydalı olur çünkü değişik tek sistem o gibi. Başarılar dilerim.

Deep_CodeR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

nicegreekcoder

Elmaslar
13
Puanlar
2.020
Yer
İzmir
Minecraft
Deep_CodeR
Server güzele benziyor başarılar.
Merhaba tasarım geliştirilebilir aynı zamanda sunucu haritalarınızı tekrar bir gözden geçirseniz fena olmaz gibi. Onun dışında sistemler geliştirilebilir ve TC Kimlik Sistemi diye adlandırdığınız sistemi açıklamanız faydalı olur çünkü değişik tek sistem o gibi. Başarılar dilerim.
Merhaba, değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. TC Kimlik Sistemi tam olarak bir oyuncunun kendine has bir numaraya sahip olması, o numara ile oyuncuya yetkililer tarafından işlem yapılabilmesi ve diğer oyuncuların o oyuncuyu TC Kimliği sayesinde şikayet edebilmesidir. Sistemi daha fazla geliştirerek sunucumuzda sunacağız.

Deap

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
2.205
sunucu güzel gibi spawn değiştirilere bilirdi bi tık küçük gibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı