Sol Reklam

Davinci's Vessels uçan gemi gözükmüyor

furıan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.655
Minecraft
EvilMonster
1 yıl önce oynadığım bir mod paketini (kendim için kendim yaptım) tekrardan bir arkadaşımla oynamak istedim fakat her şeyi yerleştirip gemiyi birleştirdiğim ve bindiğim zaman gemi kayboluyor. Sürebiliyorum fakat göremiyorum. Aynı zamanda gemiyi tekrar blok haline getirmek için disassemble tuşuna basınca "Cannot disassemble here" mesajını veriyor sonra da beni gemiden atıyor. Gemiden attıktan sonra gemi kayboldu, yani geminin nerede olduğunu biliyorum fakat tekrar binemiyorum. Doğru noktayı bulmak için defalarca gemiye tıkladım, bir kere başardım ve bindim sonra da tekrar disassemble tuşuna bastım ama yine aynı hatayı verip beni gemiden attı. Gemi şu anda uçar durumda ve hiçbir şekilde binilmiyor.
Gemide kullandığım malzemeler:
- Air balloon
- 2x Steam Engine
- Sandık
- Passenger seat
- Ship helm

1 yıl önce normal bir şekilde oynarken birdenbire sunucu çökmüştü, hemde biz gemide uçarken. Yeniden açınca hala gemideydik fakat gemi ileri gidince arkasında blok bırakmaya başladı. Bu bloklar geminin arkasını yaptığımız bloklardı. Gemiden indik ve onu kırıp aynı geminin farklı bir versiyonunu yaptık. Biraz daha geçince geminin kaybolduğunu gördük ve hata burada başladı. Ben de 1 yıl sonra yani şimdi sadece mod paketini alarak bir local sunucu açtım. Biraz geliştim ve tekrar gemi yapmak istedim ama yine aynı şey oldu.

Var mı bir fikri olan ?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı