Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu DarkSide Profesyonel ekip topluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
Ön yargılı olmanızı anlayamıyorum, ben paramız yok gibi bir şey söyledim mi? Hayır galiba hiçbir projede yer almadınız, biz burada tek sunucu açmıyoruz kendimizi geliştirmek, yeni kişilerle tanışmak, bilgi birikim kaynağı oluşturuyoruz. Biraz araştırma yapsanız güzel olabilir ek olarak önyargı güzel bir davranış değildir, kendinizi geliştirmeyi sizinde projeler oluşturmanızı dilerim, bir Proje sadece kurucuları ile de ayakta kalmaz, projenin dayanakları olur, insan kaynağı gibi ve biz burada ekip üyesi olarak alım yapıyoruz yani bu ekibe girerek proje yönetimine kazandırıyoruz, projemize giriş yapanlar ve katılanlar bu projede söz sahibi oluyorlar, bu hepimizin eseri olacak bir proje olacak, tabi ki de projenin gelişimi için maddi destek lazım. Hiç birimizin darphanesi yok. Size verebileceğim en iyi tavsiye Bir projeye girmeniz, projenin dayanaklarını araştırmanız, proje yönetimini anlamınızı talep ediyorum vesselam
Paranız varsa neden maddi destek istiyorsunuz?
Kendinizi geliştirmek için sunucu açıyorsanız, sunucunun geliştikten sonra kapanacağının haberini veriyorsunuz.
"Önyargı" ne demek diye bir araştırma yapmalısınız.
"kendinizi geliştirmeyi sizinde projeler oluşturmanızı dilerim," Bir insan kendini geliştirmek için neden proje açıyor? Kendini geliştirmeden neden arkasında onlarca insanı sürüklüyor. Deneyim olmadan neden proje açıyor? Deneyim kazanmak için projelere katılmalılar.
"Hiç birimizin darphanesi yok." anlatmak istediğim bu. Paranız yoksa neden deneyimsiz bir şekilde bir projeye giriyor, onlarca insanın paralarını alıp onlara neden böyle kötü bir deneyim yaşatıyorsunuz? Projenin bir gün biteceğini kendiniz söylüyorsunuz. "kendimizi geliştirmek"
Bende size kendinizi geliştirmek için insanları peşinizden sürüklemek yerine başka insanların peşinden sürünün diyorum. Deneyim bu şekilde kazanılır, hiçbir bilginiz olmadan projemiz var projemiz var diye geziyorsunuz.

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
Paranız varsa neden maddi destek istiyorsunuz?
Kendinizi geliştirmek için sunucu açıyorsanız, sunucunun geliştikten sonra kapanacağının haberini veriyorsunuz.
"Önyargı" ne demek diye bir araştırma yapmalısınız.
"kendinizi geliştirmeyi sizinde projeler oluşturmanızı dilerim," Bir insan kendini geliştirmek için neden proje açıyor? Kendini geliştirmeden neden arkasında onlarca insanı sürüklüyor. Deneyim olmadan neden proje açıyor? Deneyim kazanmak için projelere katılmalılar.
"Hiç birimizin darphanesi yok." anlatmak istediğim bu. Paranız yoksa neden deneyimsiz bir şekilde bir projeye giriyor, onlarca insanın paralarını alıp onlara neden böyle kötü bir deneyim yaşatıyorsunuz? Projenin bir gün biteceğini kendiniz söylüyorsunuz. "kendimizi geliştirmek"
Bende size kendinizi geliştirmek için insanları peşinizden sürüklemek yerine başka insanların peşinden sürünün diyorum. Deneyim bu şekilde kazanılır, hiçbir bilginiz olmadan projemiz var projemiz var diye geziyorsunuz.
Kendimi geliştirmediğimle ilgili kanıya nerden biliyorsun, bu proje topluluk için bir proje 2. Yazdıklarımı okumadığını görüyorum ben proje geliştiğine bitecek gibi bir şey mi diyorum. Paramız var anla artık :D Proje yönetimini birazcık bile bilmiyorsun projelerin ne olduğunuda, biz burda deneyimi kuruculara değil üyelere sağlıyoruz. Network sağlamaya çalışıyoruz. Kendimizi diyorum kendimi demiyorum :D Gerçekten anlamakta sorunların var galiba.

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
Kendimi geliştirmediğimle ilgili kanıya nerden biliyorsun, bu proje topluluk için bir proje 2. Yazdıklarımı okumadığını görüyorum ben proje geliştiğine bitecek gibi bir şey mi diyorum. Paramız var anla artık :D Proje yönetimini birazcık bile bilmiyorsun projelerin ne olduğunuda, biz burda deneyimi kuruculara değil üyelere sağlıyoruz. Network sağlamaya çalışıyoruz. Kendimizi diyorum kendimi demiyorum :D Gerçekten anlamakta sorunların var galiba.
"Paramız var anla artık :D Proje yönetimini birazcık bile bilmiyorsun projelerin ne olduğunuda" Benden gidiyorsa herkesten gitsin diyorsun yani.
"Gerçekten anlamakta sorunların var galiba." daha fazla uzatmanın anlamı yok bir kaç ay sonra yeni birşeyler çıkarırsınız.

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
"Paramız var anla artık :D Proje yönetimini birazcık bile bilmiyorsun projelerin ne olduğunuda" Benden gidiyorsa herkesten gitsin diyorsun yani.
"Gerçekten anlamakta sorunların var galiba." daha fazla uzatmanın anlamı yok bir kaç ay sonra yeni birşeyler çıkarırsınız.
Aynen daha fazla uzatmıyacağım anlamayana anlatmanında faydası yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı