Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Darken Glow Thread Design Spoiler - Rahmi Can Yılmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Herkese selam bu konumda size yakında satışa çıkaracağım Darken Glow konu tasarımının ön gösterimini sunacağım. Yorumlarınızı bekliyorum, lütfen değerlendirmelerinizi sebebi ile yani beğendim veya beğenmedim demek yerine beğendim çünkü ... beğenmedim çünkü ... tarzında değerlendirirseniz bende eksiklerimi öğrenmiş olurum.
spoiler.png

Görüşmek üzere :)

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Çok karmaşık bir tasarım olmuş. Fakat belli ki tasarım bilginiz var. 10/5 veya 10/6 civarı.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Çok karmaşık bir tasarım olmuş. Fakat belli ki tasarım bilginiz var. 10/5 veya 10/6 civarı.
Evet, katılıyorum genelde sade çalışan birisiydim fakat biraz daha illustrasyonlar dan oluşan ve bir çok rengin birbirine karıştığı bir tasarım yapmak istedim. İlk bakışta pek hoş görünmüyor fakat inceledikten sonra göze çok hoş geliyor. Yorumun için teşekkür ederim. :)

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Herkese selam bu konumda size yakında satışa çıkaracağım Darken Glow konu tasarımının ön gösterimini sunacağım. Yorumlarınızı bekliyorum, lütfen değerlendirmelerinizi sebebi ile yani beğendim veya beğenmedim demek yerine beğendim çünkü ... beğenmedim çünkü ... tarzında değerlendirirseniz bende eksiklerimi öğrenmiş olurum.
Eki Görüntüle 153220
Görüşmek üzere :)
Mübarek katana zero sanki. Karmaşık ve anlaşılması zor okumak istesem okuyamam. 4/10

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Mübarek katana zero sanki. Karmaşık ve anlaşılması zor okumak istesem okuyamam. 4/10
Yorumunuz için teşekkürler oldukça güldürdünüz beni. :D Sanırım Türkiye'de bu tarz tasarımlar pek beğenilmiyor yurt dışında bu tarz illustrator çalışmalar çok beğenildiği için denemek istedim yorumun için tekrardan teşekkürler. :)

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Yanlış anladınız :D

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Yorumunuz için teşekkürler oldukça güldürdünüz beni. :D Sanırım Türkiye'de bu tarz tasarımlar pek beğenilmiyor yurt dışında bu tarz illustrator çalışmalar çok beğenildiği için denemek istedim yorumun için tekrardan teşekkürler. :)
Bu tip tasarımlar dünyanın hiç bir yerinde sevilmiyeceğine eminim. Herkes sadeleşmeye gitti google'ın gmail için yaptığı tasarıma bakabilirsiniz insanlar sadelik arıyor karmaşıklık değil bilginizle.

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Ayrıca ben tasarımınzda illustartor göremedim? backgrounda eklediyseniz çok ilgi çekmiyor bilginizle.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Ayrıca ben tasarımınzda illustartor göremedim? backgrounda eklediyseniz çok ilgi çekmiyor bilginizle.
Bir çok opaklığı kısılmış illustartor var dikkatli bakarsan görebilirsin.

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
Bir çok opaklığı kısılmış illustartor var dikkatli bakarsan görebilirsin.
Dediğim gibi gözükmesi zor ve karmaşık bir tasarım olmuş. Herkes sadeliğe kaçarken bu fazla göz yoran bir tasarım olmuş. Yinede uğraşmana birşey diyemem. Tarzlar ve fikirler farklıdır. Bol satışlar...

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Dediğim gibi gözükmesi zor ve karmaşık bir tasarım olmuş. Herkes sadeliğe kaçarken bu fazla göz yoran bir tasarım olmuş. Yinede uğraşmana birşey diyemem. Tarzlar ve fikirler farklıdır. Bol satışlar...
Teşekkürler.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Öncelikle, hoş bir çalışma olmuş ancak bir çok sorun var aşağıya belirttim.

Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151453_www.mc-tr.com.png

Yukarıdaki kısımdaki font, tasarımı karmaşık gösteren etkenlerden bir tanesi.

Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151422_www.mc-tr.com.png
Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151407_www.mc-tr.com.png
Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151250_www.mc-tr.com.png

Yukarıdaki "•" sembolleri yazıların içine geçmiş ve buda bir karmaşık gözükmeye yol açmış ki "•" sembollerindeki kesilmelerde dikkatimden kaçmadı. Sanırım imaj yapmaya çalışmışsınız ancak bir tanesinde varken bir tanesinde kesiklik yok bir tanesinde tam iniyorken birisinde hiç kesiklik yok.

Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151315_www.mc-tr.com.png
Sol taraftaki kısımda ise çizginin içinden geçerek dışarısına taşmış bir kaç obje görüyoruz ki buda karmaşıklaştırıyor.

Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151112_www.mc-tr.com.png
Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151058_www.mc-tr.com.png

Bu kısımlarda ise yazı yazının içerisine geçmiş ve zaten karmaşıklığa sebep olmamış direk karmaşık olmuş.

Yani çoğu kısımda bu tarz karmaşıklıklar var ki hoş durmamış. Güzeelik görecelidir ancak bana göre bu tasarımda çok emek varken çıkan sonuç hiçde güzel olmamış başarılar dilerim.

Ekler

• Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151250_www.mc-tr.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2020-12-30_151250_www.mc-tr.com.png
    38,6 KB · Görünt.: 38

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
670
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Öncelikle, hoş bir çalışma olmuş ancak bir çok sorun var aşağıya belirttim.

Eki Görüntüle 153223

Yukarıdaki kısımdaki font, tasarımı karmaşık gösteren etkenlerden bir tanesi.

Eki Görüntüle 153224Eki Görüntüle 153225Eki Görüntüle 153231

Yukarıdaki "•" sembolleri yazıların içine geçmiş ve buda bir karmaşık gözükmeye yol açmış ki "•" sembollerindeki kesilmelerde dikkatimden kaçmadı. Sanırım imaj yapmaya çalışmışsınız ancak bir tanesinde varken bir tanesinde kesiklik yok bir tanesinde tam iniyorken birisinde hiç kesiklik yok.

Eki Görüntüle 153226 Sol taraftaki kısımda ise çizginin içinden geçerek dışarısına taşmış bir kaç obje görüyoruz ki buda karmaşıklaştırıyor.

Eki Görüntüle 153227Eki Görüntüle 153228

Bu kısımlarda ise yazı yazının içerisine geçmiş ve zaten karmaşıklığa sebep olmamış direk karmaşık olmuş.

Yani çoğu kısımda bu tarz karmaşıklıklar var ki hoş durmamış. Güzeelik görecelidir ancak bana göre bu tasarımda çok emek varken çıkan sonuç hiçde güzel olmamış başarılar dilerim.
Yorumunuz için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı