Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Custom Images - Sunucunuza Özel Görüntüler Yükleyin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Customımages.png

Custom Images Nedir?
Bu eklenti bilgisayarınızdan seçtiğiniz resimleri sunucunuza yüklemeye yarayan bir eklentidir. Yüklediğiniz resmin PNG ve JPG/JPEG olması lazımdır. Boyutu ne olursa olsun (8K olmadığı sürece) herhangi bir görüntüyü yükleyebilirsiniz, ancak tüm blokların 128x128 piksel olduğu unutmayınız.. Dolayısıyla görüntünüz çok büyükse görüntülenmesi çok fazla blok alabilir ve ayrıca geciktirebilir.

Plugini Nasıl Sunucuya Yüklerim?
1. Öncelikle size verdiğim siteden eklentiyi indiriniz.
2. Daha sonra jar dosyasını sunucunuzun plugins dosyasına aktarın ve sunucunuzu çalıştırın.
3. Plugins klasörünüzde Images dosyası oluşacaktır.

Pluginin Komutları Nelerdir?
/image create (resimadı) boyutu: Resim yüklemek için bu komutla yükleyebilirsiniz.
/image delete: Resmi silmek istiyorsanız bu komutu kullanmalısınız.
/image list: Eklenebilecek resim seçeneklerinin listesini görebilirsiniz.
/image import: Eski resimleri yeni biçime aktarabilirsiniz.
/image transfer: Görüntüleri yeni bir veritabanına transfer edebilirsiniz.

Permissionlar Nelerdir?
- images.command.create
- images.command.delete
- images.command.list
- images.command.import
- images.command.transfer

Örnek Resim Yükleme
Örnek bir resim yüklemesi yapacağız gençler. @Garp beyin resmini yükleyeceğiz. Siz aynı resimi yüklemek zorunda değilsiniz. Seçtiğiniz resmi yükledikten sonra plugins dosyasında oluşan Images dosyasının içerisine direk atıyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİ! Yüklediğiniz resmin sonunda PNG ve JPG/JPEG olmalıdır yoksa resmi yükleyemezsiniz.

1599990773736.png

Evet arkadaşlar resmimizi dosyaya attık daha sonra sunucumuzu açıyoruz ve sunucuya giriş yaptığımda /image create GARP.png 200 komutunu giriyorum ve mause ile sağ tıklarsanız resmi yükler, sol tıklarsanız resmi yüklemeyi iptal eder. Resmin boyutu 8k'yı geçmemeli. Paintten boyutunu ayarlayabilirsiniz ben 200x200 yaptım. /image delete komutu ile resmi silebilirsiniz. Komutu yazıp sağ tıkladığınızda resim silinir.

GARP.png

Gördüğünüz gibi resmimiz yüklendi. 300 ve üstü boyutlarda resmin yüklenmesi biraz gecikebilir. Resmin boyutu küçükse paintten yükseltebilirsiniz fakat boyutu fazla olan resimler geç yükleniyor, sunucuda 3 saniyelik donma olabilir.

Plugin İndirme Linki Ve Videolu Anlatım

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Güzel bir anlatım olmuş :)​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sunucusuna bu tür şeyler yapmayı düşünen arkadaşlar için son derece ideal bir eklentiye benziyor. Ayrıca anlatım tarzını da çok beğendim ;)

BlackVictors

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

∞Black∞#4626

Elmaslar
5
Puanlar
395
Minecraft
BlackVictors
Eki Görüntüle 140519

Custom Images Nedir?
Bu eklenti bilgisayarınızdan seçtiğiniz resimleri sunucunuza yüklemeye yarayan bir eklentidir. Yüklediğiniz resmin PNG ve JPG/JPEG olması lazımdır. Boyutu ne olursa olsun (8K olmadığı sürece) herhangi bir görüntüyü yükleyebilirsiniz, ancak tüm blokların 128x128 piksel olduğu unutmayınız.. Dolayısıyla görüntünüz çok büyükse görüntülenmesi çok fazla blok alabilir ve ayrıca geciktirebilir.

Plugini Nasıl Sunucuya Yüklerim?
1. Öncelikle size verdiğim siteden eklentiyi indiriniz.
2. Daha sonra jar dosyasını sunucunuzun plugins dosyasına aktarın ve sunucunuzu çalıştırın.
3. Plugins klasörünüzde Images dosyası oluşacaktır.

Pluginin Komutları Nelerdir?
/image create (resimadı) boyutu: Resim yüklemek için bu komutla yükleyebilirsiniz.
/image delete: Resmi silmek istiyorsanız bu komutu kullanmalısınız.
/image list: Eklenebilecek resim seçeneklerinin listesini görebilirsiniz.
/image import: Eski resimleri yeni biçime aktarabilirsiniz.
/image transfer: Görüntüleri yeni bir veritabanına transfer edebilirsiniz.

Permissionlar Nelerdir?
- images.command.create
- images.command.delete
- images.command.list
- images.command.import
- images.command.transfer

Örnek Resim Yükleme
Örnek bir resim yüklemesi yapacağız gençler. @Garp beyin resmini yükleyeceğiz. Siz aynı resimi yüklemek zorunda değilsiniz. Seçtiğiniz resmi yükledikten sonra plugins dosyasında oluşan Images dosyasının içerisine direk atıyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİ! Yüklediğiniz resmin sonunda PNG ve JPG/JPEG olmalıdır yoksa resmi yükleyemezsiniz.

Eki Görüntüle 140528

Evet arkadaşlar resmimizi dosyaya attık daha sonra sunucumuzu açıyoruz ve sunucuya giriş yaptığımda /image create GARP.png 200 komutunu giriyorum ve mause ile sağ tıklarsanız resmi yükler, sol tıklarsanız resmi yüklemeyi iptal eder. Resmin boyutu 8k'yı geçmemeli. Paintten boyutunu ayarlayabilirsiniz ben 200x200 yaptım. /image delete komutu ile resmi silebilirsiniz. Komutu yazıp sağ tıkladığınızda resim silinir.

Eki Görüntüle 140530

Gördüğünüz gibi resmimiz yüklendi. 300 ve üstü boyutlarda resmin yüklenmesi biraz gecikebilir. Resmin boyutu küçükse paintten yükseltebilirsiniz fakat boyutu fazla olan resimler geç yükleniyor, sunucuda 3 saniyelik donma olabilir.

Plugin İndirme Linki Ve Videolu Anlatım

sürümü kaç destekliyor pluginin bide lagg yaparmı ? 8 gb da

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435

KafalarMC

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

FurkanBoğar#8286

Elmaslar
20
Puanlar
1.270
Minecraft
GiantFurkii
Başarılı bir tanıtım. Emeğinize sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı